sdílet Travel Hotel Prague na Facebooku
Travel Hotel Prague česká verze  Travel Hotel Prague slovenská verzia  Travel Hotel Prague english version  Travel Hotel Prague deutsch version

Travel Hotel Prague Praha 9, Praha 9 ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


Travel Hotel Prague Miškovice Bendlova 154/19 ubytovanie Praha 9, Penzion Miškovice Bendlova 154/19 v Praze 9:

 

Travel Hotel Prague ponúka príjemné ubytovanie v pokojnej okrajovej časti hlavného mesta Prahy. Jeho poloha je výhodná pre Vaše služobné cesty do Prahy (Veletržní areál PVA Letňany, obchodné centrá Letňany, Černý Most a Čakovice), aj pre rodinnú dovolenku.

Ľahká dostupnosť z centra (autobusom 158 zo stanice metra Letňany), neďaleká Zoologická a Botanická záhrada, možnosti kúpania, turistiky a cykloturistiky.

Miškovice Travel hotel Prague ubytovanie
Travel Hotel Prague sa nachádza na severnom okraji Prahy, v tichej rezidenčnej časti Miškovice, neďaleko diaľnice Praha-Teplice a medzinárodného letiska Kbely.

Hotel Vám ponúkne ubytovanie v pokojnom a príjemnom prostredí, pohodlný odpočinok v jednej z 21 izieb s celkovou kapacitou 54 lôžok. Všetky izby sú štandardne vybavené kúpeľňou s toaletou, TV, Internetovou prípojkou, telefónom, trezorom, chladničkou a vo vybraných izbách i kuchynským kútom.

Ubytovanie môžete požadovať vo:
3 apartmánoch so 4 lôžkami a kuchynským kútom
3 apartmánoch so 4 lôžkami
9 izbách s 2 lôžkami a kuchynským kútom
6 izbách s 2 lôžkami

Travel Hotel Prague reštaurácia a stravovanie: Raňajky sú podávané formou švédskeho stolu. Od mája 2010 je hosťom aj verejnosti k dispozícii hotelová reštaurácia, ktorá ponúka klasická česká jedlá i jedlá medzinárodnej kuchyne. Od pondelka do piatku je počas poludnia k dispozícii denná ponuka alebo je možné vyberať zo stáleho menu.

Praha 9 Miškovice Travel Hotel Prague služby: Okrem ubytovania s raňajkami Vám personál hotela ponúka aj ďalšie služby ako je strážené parkovisko, zabezpečenie sprievodcovskej služby Prahou alebo vstupeniek na kultúrne podujatia, prenájom bicyklov, zabezpečenie návštevy či prenájmu športovísk. Salónik.

Travel Hotel Prague konferenčné služby: K organizovaniu Vašich seminárov, školení, valných zhromaždení, výstupných zasadnutí, firemných prezentácií si môžete prenajať priestor hotelovej reštaurácie v celkovej kapacite až 30 osôb. Pre tieto príležitosti Vám tu môžu poskytnúť aj technickú podporu podľa Vašich požiadaviek. Všetko sa dá samozrejme vhodne doplniť ozvučením prípadne ďalšou technikou podľa Vašej požiadavky.Typy pokojů
2 lůžkovýapartmánhandicap
1661

Vybavení pokojů: pokoje s balkonom, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, TV, telefon, pripojenie internetu, apartmány s plne zariadenou kuchyňou, společná plně zařízená kuchyně, fén

Základní informace: izbový servis, sekretárske služby, Informační služba, lékařská služba v dosahu, nefajčiarske miestnosti, parkovisko s dohľadom kamery, Internetové připojení k dispozici, domácim zvieratám vstup povolený

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro, Visa

Počet podlaží: 2

Nadmořská výška: 200

Popis okolí:

Pension leží uprostřed obce Miškovice, která je součástí Prahy 9. Tato rezidenční část nabízí příjemný klid a téměř venkovskou pohodu s dobrou dostupností do centra Prahy.Tipy na výlet:

Kromě historického centra Prahy, mohou klienti pensionu navštívit památky Staré Boleslavi, Historické muzeum letectví ve Kbelech, zámky Čakovice, Ctěnice, Bořanovice, Měšice, hrad Jenštejn, zříceninu ve ZdibechDoporučená trasa bus: Po příjezdu do Prahy autobusem, doporučujeme použít nejbližší stanici metra a dojet na stanici Letňany (trasa C – červená), zde pak přesednout na autobus 134 směr Miškovice a dojet na konečnou stanici autobusu, která se nachází cca 50 m od pensionu.

Doporučená trasa vlak: Po příjezdu do Prahy vlakem, doporučujeme použít nejbližší stanici metra a dojet na stanici Letňany (trasa C – červená), zde pak přesednout na autobus 134 směr Miškovice a dojet na konečnou stanici autobusu, která se nachází cca 50 m od pensionu.

Doporučená trasa auto: Pension Miškovice je dostupný z dálnice D8 směr Praha - Teplice, na odbočce Ďáblice, Čakovice sjedete a pojedete cca 4 km do Čakovic a za kostelem odbočíte mírně vlevo do Miškovic.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (15 km)

Vlaková zastávka název: (2 km)

Letiště název: Ruzyně (25 km)

Autobusové nádraží název: (8 km)


Vlakové nádraží název: (8 km)

Metro název: (4 km)

Zastávka MDH: (50 m)

Zastávka tramvaj: (8 km)

Obchod: (2 km)

Stravovanie:


Restaurace popis:

V pensionu jsou snídaně součástí ubytování. Během dne a večer si mohou hosté zakoupit občerstvení na baru. Na objednání je možné zajistit dovoz obědů či večeří.Kavárna: 10:00-18:00 (počet míst 40)

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (4 km), Sportovná hala (4 km), Fittness (4 km), Jízda na koni (3 km), Bazén venkovní (2 km), Bazén krytý vyhřívaný (4 km), Sauna (4 km), Fotbalové hřiště (0,5 km), Hokejový stadion (4 km), Inlain dráha (4 km), Solárium (4 km), Golfový trenažér (3 km), Cyklotrasy (1 km)

Ačkoli pension sám nemá k dispozici vlastní sportovní zařízeník, klienti mohou naleznout mnoho sportovních příležitostí, které nabízí okolí, ať už jsou to sportovní zařízení v Letňanech nebo na Černém Mostě (kryté bazény, fitness, ledová hala ...) nebo cyklostezky a turistické trasy v přilehlém Polabí, popř. golfové odpaliště ve Vinoři či jízdárna v Radonicích. Děti naleznou zábavu na Bobové dráze na Proseku, v Zologické nebo Botanické zahradě v Praze Troji nebo je může zlákat návštěva koupaliště v Čakovicích nebo aquaparku v Letňanech, kde je také možné navštívit multikino.Kongresové služby:
Bezbariérový přístup, Tlumočnické služby, Fax, TV, Video , CD přehrávač, Připojeni internetu, DVD přehrávač, Promítací plátno, Flipchart

K pořádání Vašich seminářů, školení, valných hromad, výjezdních zasedání, firemních prezentací Vám můžeme pronajmout prostor pro podávání snídaní v celkové kapacitě až 40 osob. Pro tyto příležitosti Vám můžeme poskytnout i technickou podporu dle Vašich požadavků. Vše lze samozřejmě vhodně doplnit ozvučením sálu a také zajištěním stravování dle potřeb.Konferenční kapacity:

zasedací místnost č. 1 (počet míst 40)

Cenník ubytovania:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový
2.1-27.121000160024003200
28.12-2.11200192028803840


Měna: CZK

Ceny zahrnují:
Sleva / poplatky: Příplatek za použití kuchyňky - 100 Kč za den, Děti do 3 let zdarma bez nároku na vlastní lůžko, Děti od 3 do 12 let - sleva 50 % z ceny,

Fotogaléria (7):


Travel Hotel PragueTravel Hotel PragueTravel Hotel Prague
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com