sdílet Penzion u Matěje na Facebooku
Penzion u Matěje česká verze  Penzion u Matěje slovenská verzia  Penzion u Matěje english version  Penzion u Matěje deutsch version

Penzion u Matěje Chomutov, Chomutov ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


Penzion a Ranč u Matěje, Chomutov ubytování, ubytovanie v Chomutove v penzione u Matěje..


Ako na Divokom Západe sebe budete cítiť neďaleko Chomutova v malebnej krajine Krušných hôr , ubytujete ak o sebe v Penzióne Ranč U Mateja . Využite k Ubytovanie Penzión Ranč U Mateja v Chomutove vychutnajte si jazdu na koňoch , vznášadle ČI snežnom skútri , cyklistiku mnoho iných AKTIVIT , ktoré možno v Okolie Chomutovskeho penziónu využiť .

Penzión Ranč u Mateja JE penziónom rodinného TYPU , ktory sebe nachádza 8 km severozápadne od Chomutova v nadmorskej výške 880 mnm , v blízkosti mesta Chomutova Kamencového jazera s najdlhším vodným okruhom na vodných lyžiach .. poprve was tento penziónu s reštauráciou otvorený 01.06.2007 . Po vykonaní kompletnej rekonštrukcie .

Penzión Ranč u Mateja - ubytovanie JE poskytované som Dvoj trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky , vybavených novým nábytkom . Všetky izby majú vlastné WC kúpeľňu sebe sprchou .

Penzión Ranč u Mateja disponuje reštauráciou , denným barom salónikom . Na jar prospekt leté JE Príjemné posedenie na Terase u penziónu s vonkajším krbovištěm . Parkovanie pre hotelových hostí je možné priamo u penziónu ZADARMO .

MOŽNOSŤ zúčastniť sebe výučby jazdy na koni , vychádzok urobiť prírody ČI ustajniť Vlastné koňa . Dale si možno Zahrat volejbal , nohejbal , futbal Alebo navštíviť posilňovňu sebe základným vybavením . Dale možno vyskúšať vznášadlo , štvorkolku , v zime bežky Potom ČI jazdu na snežnom skútri . V súčasnej dobe sme pre Vas otvorili Novú tenisovú halu , ktora sebe nachádza priamo u penziónu .

V blízkom Okolie Hoteli vedú Trasy pre zimnú i letnú pešiu turistiku po celých Krušných horách .

Typy pokojů
2 lůžkovýpřistýlka
824

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, CD, Klimatizace pokojů, TV, rádio, pripojenie internetu, PC k zapůjčení, sat, detská postieľka k dispozícii, fén, umývadlo na izbe

Základní informace: sekretárske služby, pranie a žehlenie, klimatizace, zmenáreň, opatrovanie detí, Informační služba, platený hotelový transport, úschovňa bicyklov, nefajčiarske miestnosti, parkovacia plocha v areáli, uzamykateľné parkovisko, masážní studio, pedikúra, manikura, Internetové připojení k dispozici, domácim zvieratám vstup povolený

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, CCS, JCB, Maestro, Visa, GWC

Dostupnost střediska:


Centrum název: Chomutov (6 km)

Letiště název: Praha- Ruzyně (94 km)

Autobusové nádraží název: Chomutov (5,5 km)


Obchod: (1 km)

Termální lázně: Marienberg - DE (35 km)

Stravovanie:


Restaurace popis: Restaurace s barem poskytuje své služby denně od 8 do 22 hod. Snídaně jsou podávány formou švédského stolu. Na přání připravíme menu pro skupiny, rauty, bussines menu. Restaurace a la carte je otevřena celoročně a nabízí především českou moderní a domácí kuchyni.

Z jídelního lístku si však můžete vybrat i jídla mezinárodní. Dále nabízíme speciální denní menu. Pro naše hosty dále nabízíme velký výběr tuzemských i zahraničních vín, alkoholických i nealkoholických nápojů a především dobře vychlazené pivo z Hlinska.

Na objednávku možnost pořádání pro jednotlivce i skupiny netradiční oslavy, svatby, křtiny, firemní i zákaznické dny ve stylovém prostředí. V budově se nachází hobby koutek pro děti i dospělé (stolní fotbálek, společenské stolní hry aj.). Možnost půjčení kol a lyží. Samozřejmostí je venkovní krboviště k uspořádání jakýchkoliv akcí pod širým nebem. Pořádáme letní tábory, školy a školky v přírodě, sportovní soustředění.

Restaurace: 11.00 - 22.00 (počet míst 50)

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf (Kamencové jezero Chomutov), Bowling (5 km FIRO bowling), Stolní tenis, Půjčovna kol, Tenisová hala, Jízda na koni , Bazén krytý (6 km Městské lázně Chomutov), Sauna, Hokejový stadion (6 km Chomutov), Vodné Sporty (7 km Kamencové jezero, vodní lyže, nejdelší okruh v ČR), Půjčovna lodiček (7 km Kamencové jezero), Billiard, Elektronické šipky, Solárium, Stredisko zimných sportov (Skiarál Klínovec 22 km), Lyžiarský vlek (Skiarál Klínovec 22 km), Půjčovna lyží (Skiarál Klínovec 22 km), Běžkařské trasy (Skiarál Klínovec 22 km)
Vznášedlo – adrenalinový zážitek – bezva zábava: Vyzkoušejte si bláznivou jízdu na vzduchovém polštáři. Můžete jezdit po souši, po vodě i po sněhu. Můžete se čistě pro radost řítit až devadesátikilometrovou rychlostí nebo se podívat do míst, kam se žádný běžný dopravní prostředek nedostane. Vznášedla jsou velmi šetrná k přírodě a nezanechávají za sebou žádná poškození porostů. Po krátké instruktáži budete schopni vznášedlo bezpečně ovládat. Vznášedlo je určeno k provozu mimo pozemní komunikace a k jeho řízení nepotřebujete žádný speciální řidičský průkaz. Princip pohybu vznášedla spočívá v tom, že lopatky dmychadla ženou rozváděcími kanály vzduch pod kokpit stroje, který je tímto tlakem vzduchu nadlehčován. Styčnou plochu mezi povrchem terénu a vznášedlem tvoří segmentová sukýnka, která brání úniku vzduchu do stran a napomáhá k vytvoření vzduchového polštáře, po kterém se vznášedlo pohybuje. Zbývající proud vzduchu slouží k tomu, aby udělil stroji dopřednou rychlost. U některých typů vznášedel se používají oddělená dmychadla pro zdvih a pro pohon. U malých sportovních vznášedel však převažuje princip s jedním motorem a jedním dmychadlem, který je konstrukčně jednodušší, lehčí a spolehlivější. Naše vznášedlo používá ke svému pohonu lehký a výkonný letecký motor Rotax. Změnu směru pohybu vznášedla obstarává dvojité kormidlo, které usměrňuje proud vzduchu od lopatek dmychadla. Řízení vznášedla je podobné řízení motocyklu. K zatáčení se používají řidítka a náklon pilota. Vznášedlo se pohybuje ve skluzu, a proto je potřeba počítat s určitou rezervou pro manévrování. Zastavení vznášedla se nejrychleji provede jeho otočením do protisměru. Vznášedlo je schopné létat po jakémkoliv relativně rovném povrchu, který zamezí přílišnému úniku vzduchu mezi sukénkou a terénem. Ten je potřeba vybírat i s ohledem na možné poškození segmentů těsnící sukénky ostrým křovím, skalisky a podobně. Pro pohyb vznášedla je ideální hladká louka, jakákoli vodní plocha a sníh. Na zmrzlém sněhu dosáhne vznášedlo nejvyšší rychlosti. Při pilotování vznášedla je nutné dbát potřebné opatrnosti a používat ochranné pomůcky, zejména přilbu, případně záchrannou vestu. Zapůjčení těchto pomůcek je součástí zapůjčení vznášedla. Pro pokročilejší piloty připravujeme další terény na vodě a v kombinaci souš-voda. V zimě se můžete těšit na adrenalinové jízdy na sněhu a ledu. Tyto terény budou nabízeny individuálně podle úrovně schopností jednotlivých jezdců. Při pilotování vznášedla je nutné dbát potřebné opatrnosti. Klient musí přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Telefon, Fax, TV, Video , Kamera, Dataprojektor, Tabule, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Zpětný projektor, DVD přehrávač, PC, Šatna, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart

Možnost pronájmu za účelem pořádání seminářů, školení, prezentací, výjezdních porad managementu, oslav v užším kruhu apod. Vybavení: dataprojektor, připojení k DVD, PC, videokameře, promítací plátno, flipchart, samoobslužný servis káva, čaj, minerální voda, džusy, ovoce dohodou.

Zajišťujeme firemní akce, zákaznické dny, svatby, oslavy s tancem a hudbou…. zaručujeme individuální přístup a kvalitu služeb. Můžete využít doprovodný program – prohlídku stájí, jízdu na koni, půjčit si čtyřkolku nebo adrenalinové vznášedlo, objednání předem nutné.

U venkovního sportoviště je možné si pronajmout srub s klubovnou a zařízenou kuchyňkou. Možnost pořádání sportovního soustředění, závodů, koncertů pod širým nebem apod.Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 30)

Cenník ubytovania:


Datum2 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.121150220350 - 550 (Apartment - 5 - 1 osoba/person)


Měna: CZK

Cena polopenze: 250
Cena plné penze: 400
Ceny zahrnují:
Sleva / poplatky: Snídaně od 50,-- Kč / osoba

Fotogaléria (17):


Penzion u MatějePenzion u MatějePenzion u Matěje
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2023 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com