sdílet HOTEL LABE na Facebooku
HOTEL LABE česká verze  HOTEL LABE slovenská verzia  HOTEL LABE english version  HOTEL LABE deutsch version

HOTEL LABE Litoměřice, Litoměřice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


HOTEL LABE Litoměřice - ubytování v Litoměřicích..


Ať už cestujete do Severních Čech za prací, poznáním nebo třeba sportovat, Hotel Labe v Litoměřicích vám vždy poskytne komfortní nocleh a oddych. Sídlí v 11patrovém věžáku nedaleko centra města a známého výstaviště Zahrada Čech a mezi okolními domy ho nepřehlédnete.
Výšková budova ukrývá 115 pokojů a apartmánů v kategorii tří a dvou hvězdiček, ve kterých se pohodlně vyspí celkem 145 hostů.

Hotel je snadno dostupný autem i autobusem z teplické dálnice D8 a pro ubytované má k dispozici vlastní bezplatné parkoviště.

HOTEL LABE Pokoje: Levnějších dvouhvězdičkových pokojů se dvěma lůžky je v Hotelu Labe celkově 20. Tříhvězdičkových pak mají 45, a to o dvou i třech lůžkách. Rozdíl mezi oběma typy je ve snídani v ceně ubytování. Jinak má každý pokoj vlastní sprchu a sociální zařízení, televizi i bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Kdo chce ve městě být delší dobu, může si vybrat některý z 50 apartmánů, pronajímaných jako byty. Větším skupinám hostů připraví management hotelu speciální cenovou nabídku.

Personál zajišťuje široké spektrum služeb od praní prádla, kancelářských prací, zajištění osobní dopravy či rezervaci vstupenek, až po sestavení kompletního programu pro pobyt v Litoměřicích.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, WI-FI

Základní informace: výtah, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, kavárna, bar, restaurace

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro, Visa

Popis okolí: HOTEL LABE Okolí: Pokud celý váš program v Litoměřicích nezabere některá z výstav ve známém areálu Zahrada Čech, najděte si čas na prohlídku centra města s mnoha zajímavými stavbami. Nedaleko hotelu najdete také plavecký bazén, rozlehlé Jiráskovy sady i fotbalový stadion. Mocný zážitek skýtá návštěva Malé pevnosti v blízkém Terezíně, veseleji vám pak určitě bude při prohlídce hradu Střekov nebo zámku Ploskovice.

Doporučená trasa bus: HOTEL LABE Dostupnost: Hotel Labe se nachází v blízkosti historického jádra Litoměřic a díky své výšce je sám sobě nejlepším orientačním bodem. Kvůli zjednosměrnění ulic v centru k němu nejjednodušší cesta vozem vede přes Daliborovu ulici, ze které stačí odbočit do ulice Vrchlického. Pěší cesta z nejbližší vlakové zastávky Litoměřice - Město, propojené i s místním autobusovým nádražím, zabere necelých 30 minut. Autobusy MHD staví v Daliborově ulici, zhruba 7 minut od hotelu.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (100 m)


Zastávka MDH: (200 m)

Stravování:


Restaurace popis: HOTEL LABE Gastronomie: V přízemí hotelové budovy se nachází Restaurace Labe s kapacitou 60 osob, kterou lze rozšířit o dalších 20 + 40 míst v přilehlých saloncích. Oba salonky jsou navíc kompletně vybavené pro pořádání konferencí, seminářů i rodinných oslav.

Restaurace má otevřeno od brzkých ranních hodin, kdy podává ubytovaným snídani formou bufetu. Od 10:00 do 23:00 pak nejen jim nabízí pestrý výběr jídel tuzemské a mezinárodní gastronomie i bohatě zaplněný nápojový lístek.

Restaurace: (počet míst 60)

Služby:Sportovní možnosti:
Cyklotrasy

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový
1.1-31.12id/in 720id/in 1140 id/in1440id/in 2070


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (10):


HOTEL LABEHOTEL LABEHOTEL LABE
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com