sdílet Dolce Villa Hotel na Facebooku
Dolce Villa Hotel česká verze  Dolce Villa Hotel slovenská verzia  Dolce Villa Hotel english version  Dolce Villa Hotel deutsch version

Dolce Villa Hotel Praha 6, Praha 6 Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Dolce Villa Hotel Nebušická Praha 6 - ubytování v Praze 6..


Nově vybudovaný Dolce Villa hotel Praha 6 se nachází v klidném prostředí chráněného přírodního parku Šárka, v rezidenční části Prahy 6 Nebušice. Jeho výhodná poloha zajišťuje našim hostům výbornou dostupnost k nejvýznamnějším památkám Prahy. Vzdálenost od historického centra je 7 km, od Pražského hradu 5 km a od Mezinárodního letiště Praha 4,5 km.

Dolce Villa hotel - ubytování: nabízí svým klientům 21 dvoulůžkových pokojů a 6 apartmá, včetně jednoho bezbariérového. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny, s kompletním příslušenstvím, telefonem s přímou provolbou, TV - SAT, Wi-Fi přípojkou na internet, trezorem a minibarem.

Příjemně posedíte v restauraci s barem, v saloncích nebo v pivnici a ve vinárně. Vedle pivnice je čtyřdráhový bowling. Pro osobní automobily hotelových hostů je k dispozici podzemní garáž v areálu hotelu.Typy pokojů
2 lůžkovýapartmánhandicap
2151

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, telefon, připojeni internetu, sat, minibar

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, garáže, masážní studio, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio

Popis okolí: V těsném sousedství hotelu Beránek Praha se nachází přírodní park Šárka, který nabízí mnoho sportovně-relaxačních aktivit jako je turistika, cyklistika, outoorové aktivity.

Dostupnost střediska:


Centrum název: Historické centrum Prahy (7 km)

Letiště název: Letiště Ruzyně (4,5 km)

Stravování:


Restaurace popis: V ceně ubytování je zahrnuta sníděně formou švédského stolu s bohatým výběrem z teplé a studené kuchyně. Prostředí pivnice s velmi příjemnou atmosférou nabízí občerstvení pro 50 hostů.

Čepujeme 3 značky piv (Pilsner Urquell, Gambrinus, Dvorní ležák). V letních měsících je pro hosty připraveno kouzelné posezení na venkovní terase s výhledem na lesopark Šárka.Na své si u nás přijdou i milovníci sportu a na dvou plazmových televizích si mohou vychutnat projekce sportovních přenosů

Hotelová restaurace s barem připravuje hostům jídla české a mezinárodní kuchyně. Kapacita restaurace se salonky je 90 míst. Malý salonek má 15 míst, salonek Zimní zahrada má 30 míst. Velmi pěkné architektonické řešení vinárny vytváří atraktivní prostředí pro společenské akce – podnikové večírky, svatby, promoce, významná životní jubilea.

Restaurace: Pivnice (počet míst 50)

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (v hotelu), Tenisové kurty (50 m), Jízda na koni (2,5 km), Fotbalové hřiště (50 m)
Čtyřdráhový bowling nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie.Wellness centrum Olymp nabízí masáže, kosmetiku, manikúru a pedikúru. Nechte se opečovávat uklidňující rukou maséra, profesionální péčí kosmetičky, provonět své tělo čokoládou, pročistit medem či se oddat voňavé aromaterapii. Studio Namaste nabízí cvičení na gymnastických míčích, powerjógu, pilates či cvičení pro těhotné. Přijďte se poradit ohledně zdravého životního stylu.

Kongresové služby:
TV, Video , Dataprojektor, Připojeni internetu, Zabudované promítací plátno, Kopírka, DVD přehrávač, Flipchart

V saloncích je instalována projekční technika, ozvučení a vše potřebné pro konference a prezentace.

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 Zimní zahrada (počet míst 30)

salónek č. 2 Malý salonek (počet míst 15)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmánapartmánapartmán
1.1-22.122250 - 25502675 - 31133425 - 3750 (2 osoby/person)4013 - 4325 (3 osoby/person)4763 - 5363 (4 osoby/person)
22.12-3.128503575435047755675


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (18):


Dolce Villa HotelDolce Villa HotelDolce Villa Hotel
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com