Grand Hotel PUPP Karlovy Vary Karlovy Vary, Karlovy Vary Ubytování

Grand Hotel PUPP Karlovy Vary česká verze  Grand Hotel PUPP Karlovy Vary slovenská verzia  Grand Hotel PUPP Karlovy Vary english version  Grand Hotel PUPP Karlovy Vary deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Grand Hotel PUPP Karlovy Vary
Název: sdílet Grand Hotel PUPP Karlovy Vary na Facebooku Grand Hotel PUPP Karlovy Vary
Ulice: Mírové náměstí 2
Město: Karlovy Vary
PSČ: 360 91
Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský kraj
Hory / Region: Západočeské Lázně
Rekreační středisko: Lázně Karlovy Vary
Stát: Česká republika
GPS: N 50°13´12´´ E 12°52´43´´
Kapacita:
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 4
Cena od: 200 Eur

ukázat na mapě     E-mail: grand-hotel-pupp-karlovy-vary-karlovy-vary@penzion-hotel.cz

Popis:


Grand HOTEL PUPP Mírové náměstí 2 ubytování v Karlových Varech, Karlovy Vary ubytování a konference Pupp hotel Grand Karlovy Vary:


HISTORIE GRANDHOTELU PUPP - Karlovy Vary: První z komplexu budov "GRANDHOTELU PUPP", tak zvaný Saský sál, byl postaven na objednávku tehdejšího starosty města Deimla již v roce 1701. Tímto sálem položil výše jmenovaný základy k řadě pozdějších hotelových staveb. V době, kdy začala sláva Saského sálu stoupat, vládne však karlovarské radnici již jiný starosta, a to Andreas Becher.

I on má vlastní pozemky v nivě za ohybem říčky a i on chce mít vlastní tzv. Lusthaus. Staví ho proto v pravém úhlu k Saskému sálu, zhruba v místech dnešního "ZRCADLOVÉHO SÁLU" a restaurace "GRAND RESTAURANT" . Hned od začátku se mu začíná říkat Český sál.

V roce 1760 přichází do Karlových Varů Jan Jiří Pop, rodák z Veltrus, který do té doby působil jako cukrář hraběte Rudolfa Chotka, a nastupuje na místo u zdejšího cukráře Mitterbacha. Roku 1775 se ožení s Mitterbachovou dcerou Františkou, která kupuje od vdovy po starostovi Becherovi třetinu tak zvaného Českého sálu.

Následujícího roku kupuje Františka druhou třetinu a roku 1776 dokupuje její manžel, který se mezitím začal podepisovat jako Johann Georg Pupp, poslední část. V témže roce také rozbíhá svůj podnik. Během 19. století se firma úspěšně rozvíjela a v roce 1890 rodina Puppů, prezentovaná bratry Antonem, Juliem a Heinrichem, získala do vlastnictví i původní Saský sál. Téhož roku je založena rodinná akciová společnost. Šest let poté předává firma vídeňským architektům Fellnerovi a Helmerovi tak zvaný "Etablissement Pupp", aby byl tento soubor jednotlivých budov v roce 1907 s konečnou platností scelen v novobarokně pojatý "GRANDHOTEL PUPP".

V letech 1922 - 1923 vrcholí přestavba a také modernizace celého hotelu. Každý pokoj má vlastní koupelnu s teplou a studenou vodou, a za úspěch největší byl pokládán fakt, že před začátkem II. světové války se Puppům konečně podařilo koupit poslední ze žádaných budov, tzv. Dům Boží oko dnes " CAFÉ PUPP ".

V roce 1951 je jméno hotelu změněno na Grandhotel Moskva, ke svému původnímu jménu a tradici se navrací teprve po roce 1989

GRANDHOTEL PUPP - Karlovy Vary - ubytování: Grandhotel Pupp de Luxe ***** 111 luxusně vybavených pokojů s minibarem, trezorem, satelitní televizí, Pay TV, rozhlasem, telefonem, internetovým připojením, luxusní koupelnou a WC, část pokojů je s klimatizací.

Grandhotel Pupp First Class ****: 117 pokojů s minibarem, trezorem, satelitní televizí, Pay – TV, rozhlasem, telefonem, internetovým připojením, koupelnou a WC (renovovány v letech 2004 - 2006).

Každým z pokojů prošla historie v osobnostech lidí, kteří je po kratší či delší dobu obývali. Prohlédněte si prostory, ve kterých se pohybovaly takové celebrity, jako jsou filmové hvězdy Whoopi Goldberg, Gregory Peck, Alan Alda, Michael Douglas či Ornella Muti. Ubytován zde byl i nespočet osobností politického života.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmánhandicap
1097101

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, klimatizace pokojů, TV, telefon, sat, minibar

Základní informace: výtah, praní a žehlení, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, masážní studio, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio

Dostupnost střediska:


Centrum název: (200 m)

Letiště název: (4 km)

Autobusové nádraží název: (2 km)


Vlakové nádraží název: (3 km)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmánapartmánapartmánhandicap
1.1-31.1220026055390 (Junior Suite)450 (Premier Suite)780 (Císařské apartmá)340 (Apartment)390


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Všechny ceny jsou včetně DPH. Lázeňská taxa a placené parkoviště nejsou v ceně. Lázeňská taxa – 15,-Kč / osoba / den Parkoviště – osobní vůz: 350,-Kč / den (kapacita 90 míst) ; autobus: 600,-Kč / den (kapacita 6 míst) Výše uvedené ceny mohou být v atraktivní sezóně zvýšeny až o 20 % (například Mezinárodní filmový festival, Silvestr apod.). Pro bližší informace volejte, prosím, rezervační oddělení. Přihlášení od 14.00 hodin Odhlášení do 11.00 hodin

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Grandhotel Pupp - Karlovy Vary - LÁZEŇSKÉ SLUŽBY: Karlovy Vary je město léčivých pramenů, bohaté historie, překrásné architektury a přírody. Od nepaměti vyvěrají prameny v údolí říčky Teplé. Více než 600-letá tradice karlovarského lázeňství je založena na jejich léčivých účincích. I když se způsoby lázeňské léčby v průběhu staletí vyvíjely, jedno přetrvává – příznivé výsledky pro dlouhé generace těch, kteří zde hledali ztracené zdraví.

V Karlových Varech má tradici léčení zejména těchto diagnóz:
- poruchy zažívacího ústrojí,
- poruchy látkové výměny,
- diabetes mellitus,
- obezita,
- dna,
- parodontóza,
- choroby pohybového ústrojí.

Karlovarské léčebné metody:
- pitná kúra,
- minerální koupele,
- výplachy,
- slatinné a parafínové zábaly,
- inhalace,
- kryoterapie,
- elektroléčba,
- vodoléčba,
- klasické a podvodní masáže,
- oxygenoterapie,
- zubní irigace,
- pneumopunktura,
- akupunktura. (více informací)

Lázeňská klinika Harfa
- Komplexní lázeňská péče
- Komplexní relaxační programy a stomatologické centrum
- Otevřeno pondělí až neděle od 8:00 do 18:00 hodin

Příjemné relaxační a léčebné centrum je přímou součástí hotelu. Všechny prostory jsou nově zbudovány a nabízí klientům široké spektrum léčebných a relaxačních programů. Můžete podstoupit klasickou lázeňskou léčbu metabolismu zažívacích a pohybových obtíží, nechat se omlazovat oxygenoterapeutickým programem nebo projít antistresovým programem s akupunkturou a homeopatií. Tím však výčet zdejších služeb, podávaných příjemným personálem, ani zdaleka nekončí. Jmenujme jen pro úplnost péči o chrup, celotělovou kosmetiku a léčbu celulitidy.

Pro každého pacienta je sestavován za pomoci odborníků individuální léčebný plán prováděný převážně na základě čistě přírodní léčby. Převážně ženy mohou strávit chvíle relaxace a odpočinku ve společnosti našich odborných pracovnic nabízejících služby kosmetiky Dr. Babora.

Zámecké lázně: Unikátní lázeňský komplex „Zámecké lázně“ se nachází pouze 5 minut chůze od Grandhotelu Pupp a je otevřen každý den od 7.30 do 19.30 hod.

Toto lázeňské zařízení vzniklo velmi nákladnou a citlivou rekonstrukcí známé historické památky – Zámecké kolonády. Dnes se hrdě hlásí k těm nejlepším tradicím karlovarského lázeňství a je považováno za jedno z nejkrásnějších v Evropě.

To, co odlišuje Zámecké lázně od kteréhokoli zařízení podobného typu, je především: 

Návrat k osvědčené tradici karlovarské lázeňské léčby v centrálním balneoprovozu, protože je to skutečně jediné místo, kde se klientovi dostane kompletní péče včetně maximálního využití originální karlovarské termominerální léčivé vody.
- Zámecké lázně využívají dvou vlastních pramenů Horního a Dolního Zámeckého pramene.
- Originální prostředí dosažené především kombinací rozsáhlých přírodně skalnatých ploch s architektonickou modernou počátku 20. století.
- Nejcennějším drahokamem Zámeckých lázní je bazén s termominerální vodou jediný tohoto druhu v České republice.
- Relaxace v léčebném bazénu je pro každého připravena jako procedura navíc a zdarma.
- Každý klient absolvuje celou denní dávku naordinovaných procedur během jediné dvouhodinové návštěvy v Zámeckých lázních.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázeňské sanatorium

Léčba nemocí indikace: Trávicí ústrojí, Poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, Pohybové ústrojí, Obezity a nadváhy, Cukrovka - Diabetes melitus

Stravování:


Restaurace popis: Grandhotel Pupp - Karlovy Vary - RESTAURACE: * Prvotřídní kuchyně a skvělá obsluha * , * Nádherné prostředí pro rodinné oslavy, svatební hostiny nebo posezení s přáteli * , * Ve všech našich restauracích pro vás máme připraveny
lahůdky české i mezinárodní kuchyně *

Restaurace v neoklasickém stylu: Česká i mezinárodní kuchyně, Kapacita 58 míst, Otevírací doba 12-15 hodin, a 18-22 hodin

Nejluxusnější část stravovacích středisek hotelu. Jeho příjemné prostředí, podložené útulnými jídelními zákoutími, přímo vybízí k posezení a konzumaci vybraných pokrmů. O ty se zde stará zkušený tým kuchařů a číšníků.

Zrcadlový sál: Pro větší skupiny nebo účastníky kongresů, jednání či konferencí

Restaurace ve stylu zlatého věku: Kapacita 70 míst , Otevírací doba 12-22 hodin

Bar s jedinečnou atmosférou 19. století: Široký výběr gurmánských specialit
Kapacita 70 míst, Otevírací doba 12-23 hodin

Vítejte v proslulé kavárně Grandhotelu Pupp, v kavárně, ve které roku 1812 sedával také světoznámý skladatel Ludwig van Beethoven. Široká nabídka sladkých specialit - koláče, dorty, zákusky, teplé dezerty, toasty, mléčné koktejly
Kapacita této kavárny je 60 míst. Otevírací doba 9-19 hodin

Nejkrásnější noční bar v Karlových Varech: V anglickém stylu, Každý den živá jazz –swing hudba, Široký výběr piva a gurmánských specialit, Kapacita je 75 míst
Otevírací doba 19-03 hodin

Tento bar je nádherně provedenou kopií klasických staroanglických barů Londýna dvacátých let 20. století. Kromě výběru jakéhokoliv jídla téměř všech světových kulinářských specialit vám zde připraví i množství "MÍCHANÝCH NÁPOJŮ". Ve zdejším repertoáru jich je více než sto.

Bar s letní zahrádkou: Vybrané barové pochoutky, Výběr z více než 200 míchaných koktejlů, Kapacita 60 míst - bar, 60 míst - zahrádka, Otevírací doba 11-23 hodin (letní provoz), 15-23 hodin (zimní provoz)

GOLF RESTAURANT: Restaurant včetně baru a letní zahrádky, Přímo na karlovarském golfovém hřišti, Česká i mezinárodní kuchyně, Kapacita restaurace 60 míst, Kapacita letní terasy 120 míst, Kapacita baru 25 míst, Otevírací doba 8-22 hodin

Restaurace: (počet míst 58)

Restaurace: (počet míst 70)

Kavárna: (počet míst 60)

Denní bar: (počet míst 70)

Zahradní restaurace: (počet míst 120)

Služby:Grandhotel pupp - Karlovy Vary - KONFERENČNÍ PROSTORY:

Slavnostní sál: Nádherný neobarokní interiér Slavnostního sálu s kapacitou až 750 osob představuje jednoznačně nejreprezentativnější prostor v Karlových Varech. Právě pro svůj ojedinělý vzhled a atmosféru je často vyhledáván například pro luxusní prezentační akce, nemluvě o kulturních událostech mezinárodního významu jako je Mezinárodní filmový festival, festival cestopisných filmů Tourfilm, z českých pak volba Miss ČR a mnohé další.

Prostory Slavnostního sálu jsou také vhodné pro pořádání kongresů a konferencí. Nabízí široké možnosti různých typů stolového uspořádání a díky technickému zázemí také vynikající podmínky pro využití nejmodernější konferenční techniky. Právě proto se právě zde každoročně koná množství významných kongresů, jmenujme za všechny např. Světový urologický kongres, Světový kongres barmanů, Balneologické dny nebo Setkání ministrů Visegrádské čtyřky a mnoho dalších. Údaj o zatížení: 280 kg/m2

Salonky Bohemia I – II – III: Multifunkční prostor pro pořádání akcí. Tři samostatně využitelné salonky se nacházejí v blízkosti recepce Grandhotelu Pupp. Salonky Bohemia I a II lze posuvnou stěnou propojit v jednu velkou konferenční místnost, což z nich činí variabilní prostory vhodné pro různé události. Sousední salonek Bohemia III představuje menší prostor vhodný především pro soukromá jednání u kulatého stolu do 12 osob.

Salonky Beethoven I – II – III: Tři vysoce variabilní, samostatně použitelné salonky lze jednoduše propojit v jednu konferenční místnost poměrně netradičního půdorysu. Salonky jsou laděny do starorůžové barvy a díky své specifické atmosféře jsou často využívány např. pro tiskové konference, obchodní jednání či školení.

Salonky Chopin I – II: Multifunkční prostor pro pořádání akcí. Dva samostatně použitelné salonky nacházející se v Grandhotelu Pupp First Class lze propojit v jednu konferenční místnost. Tyto prostory dříve sloužily jako luxusní restaurace La Belle Epoque.

Salonek Mattoni: Multifunkční prostor pro pořádání akcí. Využijte možnosti vést Vaše jednání v netradičním prostředí klubu Becher´s Bar, klasického klubu v anglickém stylu, který nabízí uzavřený Mattoni salonek. Tato možnost skýtá především exkluzivní prostředí.

Salonek Amadeus: Multifunkční prostor pro pořádání akcí. Nový salonek v Grandhotelu Pupp First Class vhodný pro jednání ca. 10 osob nebo jako kancelář organizátorů větších akcí, jelikož je standardně vybaven počítačem a faxem.

Salonky v Golf Restaurantu: Pokud hledáte netradiční konferenční prostory v příjemném klidném prostředí, pak právě 2 salonky v Golf Restaurantu uprostřed karlovarského golfového hřiště jsou tím pravým místem pro Vás.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 750)

salónek č. 1 (počet míst 12)

salónek č. 2 (počet míst 10)

Fotogalerie:


Grand Hotel PUPP Karlovy VaryGrand Hotel PUPP Karlovy VaryGrand Hotel PUPP Karlovy VaryGrand Hotel PUPP Karlovy VaryGrand Hotel PUPP Karlovy VaryGrand Hotel PUPP Karlovy VaryGrand Hotel PUPP Karlovy VaryGrand Hotel PUPP Karlovy VaryGrand Hotel PUPP Karlovy VaryGrand Hotel PUPP Karlovy VaryGrand Hotel PUPP Karlovy VaryGrand Hotel PUPP Karlovy Vary
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com