sdílet Kúpele Poděbrady Hotel Libenský na Facebooku
Kúpele Poděbrady Hotel Libenský česká verze  Kúpele Poděbrady Hotel Libenský slovenská verzia  Kúpele Poděbrady Hotel Libenský english version  Kúpele Poděbrady Hotel Libenský deutsch version

Kúpele Poděbrady Hotel Libenský Poděbrady, Poděbrady ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


Hotel Libenský Kúpele Poděbrady - ubytovanie a liečenie v Poděbradoch ...


Hotel Libenský Poděbrady je hlavným kúpeľným domom a.s. Kúpele Poděbrady. Objekt ležiaci v stredu kúpeľnej kolonády, patrí svojou polohou a kompletnosť ponúkaných služieb k najvyhľadávanejším hotelom v Poděbradoch.

Hotel Libenský Poděbrady ponúka 202 lôžok, z toho 54 jednolôžkových, 70 dvojlôžkových izieb a 4 apartmány. Všetky izby sú štandardne vybavené sprchovacím kútom, alebo vaňou, WC, chladničkou, telefónom s priamou voľbou a farebným televízor so satelitným príjmom. Recepcia hotela je v prevádzke 24 hodín denne. Radi Vám poskytneme všetky informácie týkajúce sa všetkých liečebných pobytov, kultúrneho i športového vyžitia. Samozrejmosťou recepcie je zmenárenská činnosť a predaj drobných predmetov. Hotel má vlastné parkovisko.

Hotel Libenský v Poděbradoch disponuje balneoprevádzkou, kvalitne vybavenú elektroliečbou a rehabilitáciou vrátane tréningové ergometria. Nachádza sa tu stála služba sestier a pohotovostná služba lekára, priamo v hoteli sú ordinácie ošetrujúcich lekárov a ďalšie odborné vyšetrovne (EKG, diagnostická ergometria, doppler a ďalšie). Súčasťou je aj vlastné solárium a miestnosť pre oxygenoterapiu. Krátkou presklenou spojovacou chodbou sa dostanete do bazéna susedného kúpeľného hotela Zimný kúpele. Procedúry sú podávané 6 dní v týždni. Od 1. septembra je v objekte novo otvorená soľná jaskyňa.

Kúpele Poděbrady - v hoteli Libenský - kúpeľné pobyty: Príďte sa osviežiť a relaxovať do najväčšej kúpeľnej spoločnosti vo Stredných Čechách. Doprajte sebe aj svojim blízkym chvíle plné pohody a relaxácie a užite si wellness pobyty, wellness procedúry a masáže, po ktorých sa budete cítiť ako znovuzrodení. Široká ponuka víkendových aj týždenných pobytov zaručuje možnosť bohatého výberu podľa želania klienta. Dámy určite ocenia najrôznejšie skrášľovacie či zoštíhľujúce procedúry a wellness pobyty, páni sa zase radi ponorí do uhličité kúpele. Obsah procedúr, stravovanie a ubytovanie vytvorených jednotlivých cenovo zvýhodnených pobytových balíčkov je nemenný. Pokiaľ by Vám čokoľvek z vytvorenej ponuky nevyhovovalo a máte iné predstavy, neváhajte si zostaviť pobyt podľa Vašich predstáv a prianí.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
54704

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, telefon, sat

Základní informace: zmenáreň, Informační služba, lékařská služba v dosahu, platený hotelový transport, úschovňa cenných predmetov, parkovacia plocha v areáli, domácim zvieratám vstup povolený

Dostupnost střediska:


Centrum název: (500 m)

Letiště název: Ruzyně (50 km)

Autobusové nádraží název: (500 m)


Vlakové nádraží název: (500 m)

Kúpeľné služby:Popis lázeňského zařízení:

Lázně Poděbrady a.s. - Léčení: využívají s úspěchem účinků léčebných procedur při poskytování lázeňské péče dospělým nemocným převážně s chorobami srdce a cév (stavy po operacích ischemické choroby srdeční - koronární bypassy, stavy po operacích srdečních chlopní, stavy po invazivních výkonech na koronárním řečišti, stavy po transplantacích srdce a jiných srdečních operacích, stavy po prodělaném infarktu srdečního svalu, pacientům s chronickou formou ischemické choroby srdeční, s vysokým krevním tlakem I. - III. stupně, kardiomyopatiemi, vrozenými či získanými srdečními vadami, ischemickou chorobu dolních končetin, stavy po zánětech žil, chronické žilní a lymfatické choroby) - jedná se o indikace II/1 - II/12. V současnosti, jako první lázně v České republice provádíme takzvané "časné rehabilitace po srdečních operacích" - přímo překladem z lůžka kardiochirurgických klinik.

Dále poskytujeme lázeňskou léčebnou péči nemocným s diabetem mellitem (cukrovkou - nově zjištěnou, edukační pobyty a léčba přidružených komplikací cukrovky), indikace IV/1-IV/3. V lázeňském komplexu se nachází také podiatrická ambulance s velmi dobrou pověstí, využívaná nejen léčenými pacienty s cukrovkou. Rovněž léčíme nemocné s postižením pohybového aparátu (vertebrogenním bolestivým syndromem), indikace VII/12.

Klademe důraz na zásady současné moderní kardiorehabilitace za využití základního léčebného prostředku. Koupel v poděbradské přírodní vodě, je klasifikována jako silně mineralizovaná kyselka (pH 5,83) hydrogenuhličitano-chlorido-sodno-vápenatého typu, studená (14°C), hypotonická se zvýšeným obsahem alkálií. Základní účinek je odvozen od chemického působení CO2 na organismus ve smyslu rozšíření cév takzvané dilatace, zvýšení celkového prokrvení, poklesu krevního tkaku a snížení tepové frekvence. Její dlouhodobější působení vede k výraznému zlepšení energetických poměrů srdečního výkonu.

Lázeňský léčebný pobyt začíná vždy vyšetřením u odborného lékaře. Součástí vyšetření je EKG a u zvláštních případů je prováděna spirometrie, laboratorní vyšetření, bicyklová ergometrie a echokardiografii. EKG Holter nebo Holterovské monitorování krevního tlaku jsou další používané diagnostické metody. Na základě zhodnocení zdravotního stavu je předepsána nutričním terapeutem účinná dieta odpovídající povaze onemocnění pacienta. U klientů nemocných diabetem je prováděn takzvaný glykemický profil a eventuelní úprava medikace dle aktuálních potřeb. Samozřejmostí je zde dopplerovské vyšetření krevního tlaku na dolních končetinách a stanovení indexu systémového krevného tlaku a tlaku na dolních končetinách.Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Komplexná liečba v dome, Pohotovostná lekárska služba, Pitný režim, Oxygenoterapia, Inhalácia, Elektroliečba, Magnetoterapia, Laseroterapia, Dietoterapia, Suchá plynová kúpež, Plynové injekcie, Parafinoterapia, Liečebný telocvik v bazéne, Liečebný telocvik, Masáže, Reflexné masáže, Prísadové kúpele, Peloidné zábaly, Prírodný termálny kúpež, Pitné kúry

Léčba nemocí indikace: Obehové ústrojenstvo, srdca a ciev, Pohybové ústrojenstvo, Cukrovka - Diabetes melitus

Stravovanie:


Restaurace popis: Ke stravování slouží dvě jídelny s celkovou kapacitou 300 míst. Zde probíhá klasické léčebné stravování, ale i formou výběrem z menu. Stylovou kavárnu s terasou, kde můžete ochutnat dezerty od našich cukrářů, nebo dobrou kávu naleznete ve Foyer . Důležitou složkou léčebného pobytu je také vhodná strava - dieta, kterou určí při vstupní prohlídce pacienta ošetřující lékař na základě povahy onemocnění. O pacienty se stará nutriční terapeut, se kterým je možno kdykoliv stravu prokonzultovat.

Služby:V lázeňském prostředí Poděbrady nabízíme k využití kongresové a kulturní centrum Lázeňskou Kolonádu, která se nachází ve střední části centrálního lázeňského parku. Toto kongresové centrum je velmi oblíbené pro svou polohu ve středu města v klidném prostředí lázeňského parku. V objektu se nachází dva velké sály, restaurace, foyer a dva konferenční salonky v prvním poschodí. Nabízíme: Koncertní sál s celkovou plochou 500 m2 divadelního a kongresového uspořádání s kapacitou 240 míst. Koncertní sál i konferenční sál lze propojit a tím zvětšit celý prostor. Konferenční sál má restaurační uspořádání s kapacitou 300 míst, možnost gastronomických služeb. Foyer je spojujícím prvkem všech uvedených prostor, nachází se zde šatna, toalety a odpočinkový koutek.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 240)kongresový sál č. 2 (počet míst 300)

salónek č. 1 (počet míst 12)

salónek č. 2 (počet míst 50)

Cenník ubytovania:


Datum1 lůžkový2 lůžkový
1.4-31.1016451405
1.11-25.1214751305
26.12-4.116451405
5.1-31.314751305


Měna: CZK

Ceny zahrnují:
Sleva / poplatky: Samoplátce: Cena obsahuje ubytování, stravování, min. 2 procedury denně (kromě neděle, min. 1 procedura v sobotu), léčebnou péči, vstupní lékařské vyšetření. Cena 1/2 bez SWC či 1/2 SWC se rozumí za 1 os./noc v případě obsazení pokoje 2 os. V ceně ubytování není zahrnut povinný lázeňský poplatek 15,-Kč/os./den dle zákona č. 565/1995 Sb. o místních poplatcích ve znění pozdějších předpisů. Poplatek se nevztahuje na klienty starší 70 let. Stravování: Snídaně kontinentální, příplatek za buffetovou formu 90,- Kč. Oběd, večeře servírováné, 3-chodové menu. Svačina dieteticky vhodná pro všechny typy diet, 1x denně. Příspěvkový pacient: Ubytování: V ceně ubytování není zahrnut povinný lázeňský poplatek 15,-Kč/os./den dle zákona č. 565/1995 Sb. o místních poplatcích ve znění pozdějších předpisů. Poplatek se nevztahuje na klienty starší 70 let. Cena ubytování 1/2 bez SWC či 1/2 SWC se rozumí za 1 os./noc v případě obsazení pokoje 2 os.. SWC = sociální zařízení, sprcha. Stravování: Snídaně kontinentální, příplatek za buffetovou formu 90,- Kč. Oběd, večeře servírováné, 3-chodové menu. Svačina dieteticky vhodná pro všechny typy diet,1x denně Parkovné pro klienty a.s. LP na vyhrazených parkovacích plochách se stanovuje takto: Parkovné: 1–6 nocí: 100,- Kč/noc, 7–13 nocí: 75,- Kč/noc, 14 nocí a více: 50,-Kč/noc Klienti starší 55 let: 1-6 nocí: 50,- Kč / noc, 7-13 nocí: 38,- Kč/noc, 14 nocí a více: 25,- Kč/noc Držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mohou využít parkování bezplatně

Fotogaléria (10):


Kúpele Poděbrady Hotel LibenskýKúpele Poděbrady Hotel LibenskýKúpele Poděbrady Hotel Libenský
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com