Hotel Pošta Benešov, Benešov ubytovanie

Hotel Pošta česká verze  Hotel Pošta slovenská verzia  Hotel Pošta english version  Hotel Pošta deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Hotel Pošta
Název: sdílet Hotel Pošta na Facebooku Hotel Pošta
Ulice: Tyršova 162
Město: Benešov
PSČ: 256 01
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský kraj
Hory / Region: Střední Čechy
Stát: Česká republika
Kapacita: 50
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 3
Cena od: 436 CZK

ukázať na mape     E-mail: hotel-posta-benesov@penzion-hotel.cz

Popis:


Hotel Pošta - poloha: Hotel Pošta sa nachádza v Stredočeskom kraji, v historickom centre Benešova, 20m od námestia. V hoteli Pošta poskytujeme ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových, trojlôžkových izbách a apartmáne s možnosťou prísteliek za nízke ceny.


Hotel Pošta - ubytovanie: Izby sú vybavené televízorom, telefónom na recepcii, vlastným sociálnym príslušenstvom. Apartmán je navyše vybavený chladničkou, sedacou súpravou, vaňou a sprchou.

So sebou si môžete vziať svojho psieho miláčika a tiež úschovňa bicyklov je bez poplatku. V blízkosti hotela nájdete múzeum, divadlo, kino, galériu, knižnicu s výstavnou halou a čajovňu. K športovému využitie ponúka mesto Benešov krytý bazén a detský malé deti a dojčatá, otvorený bazén v Dukelskej ulici, fitnesscentra, viacúčelové ihriská, zimný štadión, tenisové kurty, všetko cca 5 - 10min pešo od hotela.

V okolí Benešova navštívte lesopark Konopiště s letným kinom, kde sa konajú sezónnymi kultúrne podujatia, golfové ihrisko (5km), konské jazdiarne (7km), múzeum motocyklov, Vojenské múzeum Lešany, letné rekreačné strediská Živohošť a Slapy, zimné zjazdové stredisko Monínec, CHKO Blaník (25-30km). Letisko Bystřice ponúkajúce vyhliadkové lety (5km), v Týnci nad Sázavou (8km) je požičovňa lodí pre vodákov. Prezrite si zámok Konopiště s tromi prehliadkovým okruhy, Ružovú záhradu so skleníkom a medvědárium (2km), zámok Jemniště (7km), zámok Vlašim, Vrchotovy Janovice a hrad Český Šternberk (cca 20km).

Hotel Pošta - je vzdialený iba 40 km od centra hlavného mesta Prahy, kam sa dajú naplánovať celodenné prehliadky historických pamiatok, zoologickej a botanickej záhrady, morského sveta a iných zaujímavostí.

Hotel Pošta - doprava: do Prahy je jednoduchá a rýchla autobusom a vlakom (stanica je vzdialené 600m) pravidelne za 35-50 min. alebo autom po diaľnici D1 (zo smeru od Tábora a Českých Budějovíc).

Hotel Pošta - služby v hoteli: zabezpečené parkovisko pred hotelom, recepcia otvorená non-stop, možnosť platby kreditnou kartou, kadernícke služby, reštaurácia, nočný bar, samoobslužná jedáleň s dennou prevádzkou, divadelná sála, kde sa konajú kultúrne podujatia mesta, vrátane plesov a divadelných predstavení.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýapartmánpřistýlka
4106216

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovacia plocha v areáli, holíč - kaderník

Popis okolí: Hotel Pošta se nachází ve Středočeském kraji, v historickém centru Benešova, 20 m od náměstí. V blízkosti hotelu najdete muzeum, divadlo, kino, galerii, knihovnu s výstavní halou a čajovnu. Pouze 40 km dělí Benešov od hlavního města Prahy, které Vám nabízí možnost návštěv divadel, kin, koncertů, prohlídek historických památek, botanické a zoologické zahrady, mořského světa a jiných zajímavostí.

Tipy na výlet: Prohlédněte si zámek Konopiště se třemi prohlídkovými okruhy, Růžovou zahradu se skleníkem a medvědárium (2 km), zámek Jemniště (7km), zámek Vlašim, Vrchotovy Janovice a hrad Český Šternberk cca 20 km.

Doporučená trasa bus: Doprava do Prahy je snadná a rychlá autobusem a vlakem (nádraží je vzdáleno 600 m) pravidelně za 35-50 min.

Doporučená trasa auto: Autem po dálnici D1 (ze směru od Tábora a Českých Budějovic).

Dostupnost střediska:


Centrum název: (20 m)

Autobusové nádraží název: (600 m)


Vlakové nádraží název: (600 m)

Cenník ubytovania:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.11436872130815262181199 (2 osoby/person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují:

Stravovanie:


Restaurace popis:

Restaurace v budově hotelu Pošta nabízí 60 míst v klidném a příjemném prostředí s hrající fontánou a klavírem. Hosté si nás vybírají pro výbornou kuchyni a příznivé ceny. Polední menu nabízíme od 60,- Kč. Minutky a speciality od 80,- Kč. Na své si přijdou i milovníci sladkostí a zmrzlinových pohárů. Příjemný personál Vám nabídne alko a nealko koktejly, různé druhy kávy a samozřejmě točíme světoznámý Plzeňský Prazdroj. Vinařům předložíme vinný lístek s výběrem vín moravských, francouzských, chilských i argentinských. Naše restaurace je ideální pro uspořádání svatebních i banketních hostin.

Služby:Sportovní možnosti:
Fittness, Tenisové kurty, Jízda na koni (7 km), Bazén venkovní, Bazén krytý, Půjčovna lodiček (8 km), Golf (5 km)
Ke sportovnímu využití nabízí město Benešov krytý bazén a bazén pro malé děti a kojence, otevřený bazén v Dukelské ulici, fitnesscentra, víceúčelová hřiště, zimní stadion, tenisové kurty, vše cca 5-10 min. pěšky od hotelu. V okolí Benešova golfové hřiště (5 km), koňské jízdárny (7 km), muzeum motocyklů, Vojenské muzeum Lešany, letní rekreační střediska Živohošť a Slapy, zimní sjezdové středisko Monínec, CHKO Blaník (25-30 km). Letiště Bystřice nabízí vyhlídkové lety (5 km), v Týnci nad Sázavou (8 km) je půjčovna lodí pro vodáky.

Kongresové služby:
Promítací plátno, Flipchart

Možnost uspořádání školení, rodinných a společenských setkání, předváděcích akcí či prodeje zboží. Zapůjčení flipchartu a fixů, možnost promítání na zeď. Samozřejmostí je poskytnutí občerstvení a coffee break. Velký sál pro 200 osob s možností uspořádání seminářů a konferencí nebo zábavných akcí, včetně plesů.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 200)

salónek č. 1 (počet míst 10)

salónek č. 2 (počet míst 30)

salónek č. 3 (počet míst 40)

Fotogaléria (8):


Hotel PoštaHotel PoštaHotel Pošta
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2020 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com