Hotel Antoň Telč, Telč ubytovanie

Hotel Antoň česká verze  Hotel Antoň slovenská verzia  Hotel Antoň english version  Hotel Antoň deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Hotel Antoň
Název: sdílet Hotel Antoň na Facebooku Hotel Antoň
Ulice: Slavatovská 92
Město: Telč
PSČ: 588 56
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Hory / Region: Vysočina
Stát: Česká republika
Kapacita: 62
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 3
Cena od: 450 CZK

ukázať na mape     E-mail: hotel-anton-telc@penzion-hotel.cz

Popis:


Hotel Anton Telč - Slavatovská ubytovanie Štěpnice ...


Hotel Anton - Telč - Unesco - popis: Hotel Anton je novo vznikajúce hotel v Telči s reštauráciou pre 70 osôb, salónikom, konferenčnou sálou a šiestimi izbami. Je budovaný postupnou rekonštrukciou bývalého liehovaru.

Hotel Anton - Telč - Unesco - poloha: Hotel sa nachádza v bezprostrednej blízkosti centrálneho parkoviska v Telči, z izby v hoteli je krásny výhľad na zámok. Dostupnosť Hoteli Antoň je veľmi jednoduchá. Budova sa nachádza, priamo vedľa zámockého parku, v tesnej blízkosti historického jadra mesta Telč, ktoré je od roku 1992 zapísané na zozname svetového dedičstva pamiatok UNESCO. V susedstve sa nachádza centrálne parkovisko, ktoré je umiestnené na trase mestského okruhu spájajúceho ceste České Budějovice - Brno.

Hotel Anton - Telč - Unesco - služby: V hoteli je možné organizovať svadby, rauty, hostiny, spoločenské stretnutia, tanečné podujatia, konferencie a mnohé ďalšie až do kapacity 100 osôb.

História budovy Hoteli Anton v Telči: Objekt hotela vzniká rekonštrukciou historických budov bývalého družstevného liehovar. História objektu siaha až do 16. stor., Kedy sa objavujú prví písomné zmienky o už zavedené výrobe potravinárskeho liehu páleného zo zemiakov. Písomné doklady z r. 1877 hovorí o liehovaru ako o súčasti telčského veľkostatku, ktorého vlastníkom bol Leopold IV. Podstatzký z Lichtenštejna. V ďalšom priebehu rokov sa vlastníci striedali a po zoštátnení v r. 1945 bol objekt súčasťou podnikov na výrobu zemiakového liehu. V r. 1969 bola zriadená pestovateľská pálenica - pálila sa hlavne slivovica a režná pálenka.

Celý objekt je koncipovaný ako bezbariérový hotel na pokojnom a pritom perfektne prístupnom mieste s ľahkým prístupom do historického jadra mesta a zároveň s priamym napojením na početné turistické a cyklistické trasy.

Typy pokojů
2 lůžkový4 lůžkovýapartmánhandicap
23311

Vybavení pokojů: pokoje s balkonom, koupelna s vanou, WC na pokoji, TV, rádio, pripojenie internetu, sat

Základní informace: sekretárske služby, úschovňa bicyklov, nefajčiarske miestnosti, parkovacia plocha v areáli, uzamykateľné parkovisko, reštaurácia

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Zvlněná pahorkatá krajina je poseta lesíky a hájky, četnými rybníky a potoky, v okolí najdeme zříceninu hradu, lovecký zámeček, nejvyšší horu Českomoravské vrchoviny - Javořici (837m), krajina jako stvořená pro pěší a cykloturistiku.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (200 m)

Autobusová zastávka název: (200 m)

Vlaková zastávka název: (1 km)

Letiště název: (110 km)

Autobusové nádraží název: (1 km)


Vlakové nádraží název: (1 km)

Obchod: (100 m)

Cenník ubytovania:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýapartmánapartmánapartmán
1.1-31.5800900150018001000 (1 person)1200 (2 person)1600 (4 person)
1.6-31.89001200200023001200 (1 person)1600 (2 person)2300 (4 person)
1.11-31.12800900150018001000 (1 person)1200 (2 person)1600 (4 person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují:

Stravovanie:


Restaurace popis: Hotel Antoň - Telč - Unesco - gastronomie: Restaurace Lihovar, je stylová restaurace, vybudovaná v nejmladší části objektu, kde se pohodlně usadí 50 – 75 hostů. „Tančící“ interiér je originálně řešen tak, aby se dal během krátké chvíle upravit dle potřeby a přání návštěvníků, kterým také ihned při prvním pohledu napoví, že vstoupily do starého lihovaru. Návštěvníci si zde mohou vybrat ze široké nabídky nápojů, minutkových pokrmů a specialit nejen české kuchyně, která je obsažena v našem jídelním lístku. V letním období mohou hosté využít také zahrádky s 30 místy nebo vnitřní terasy, která poskytuje klidné a příjemné posezení 12ti hostům a možnost zábavy pro neomezené množství malých i velkých dětí na travnatých plochách.

Restaurace: Lihovar (počet míst 70)

Zahradní restaurace: (počet míst 30)

Služby:Kongresové služby:
Telefon, Fax, TV, Video , Kamera, Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Kinoprojektor, Tabule, Připojeni internetu, Kopírka, Speciální osvětlení, PC, Úschovna cenných předmětů

Hotel Antoň - Telč - Unesco - kongresové služby: K široké nabídce služeb našeho hotelu také patří konferenční a společenské místnosti přizpůsobené k pořádání menších i rozsáhlejších akcí. Stejně jako v restauraci, i v těchto prostorech garantujeme obsluhu a veškeré služby na vysoké profesionální úrovni.

Červený salónek - Červený salónek se nachází v nejstarší části budovy s původními klenbami a kamennými širokými zdmi. Tento originální prostor je univerzální místnost, vystavěná ve stylu vinárny, ideální k pořádání společenských akcí, jako například: bankety, recepce, rauty firemní, soukromé či svatební oslavy a večírky. Ale je zde možné uspořádat také semináře, školení, zasedání, prezentace výrobků, přednášky, apod. Kapacita místnosti může být až 70 míst k sezení, či 100 osob při různých společenských akcích. Salónek je opticky rozdělený do třech částí. Vstupní prostor, hlavní zasedací část a galerie. Tento prostor je přímo napojen na vnitřní terasu (Atrium), které lze také využívat ke klidnému posezení, pořádání společenských akcí doplněných grilováním, rožněním či společenských her (např.: pétanque, kroket, apod., které je možno zapůjčit v hotelu).

Konferenční sál – Konferenční sál je prostor, který je přímo určený k pořádání menších kongresů, konferencí, firemních školení, přednášek či seminářů. To především díky vybavení moderní konferenční technikou (dataprojektor, přenosné promítací plátno, prostorové ozvučení apod.). Díky nedělenému prostoru je kapacita až 80 posluchačů. V tomto sále je také možno uspořádat menší oslavy, setkání, prezentace výrobků, apodKonferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 80)

salónek č. 1 Červený salónek (počet míst 70)

Fotogaléria (10):


Hotel AntoňHotel AntoňHotel Antoň
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2019 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com