sdílet Ubytování biofarma Kobyle na Facebooku
Ubytování biofarma Kobyle česká verze  Ubytování biofarma Kobyle slovenská verzia  Ubytování biofarma Kobyle english version  Ubytování biofarma Kobyle deutsch version

Ubytování biofarma Kobyle Žlutice, Žlutice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Ubytování na biofarmě KOBYLÉ Babiččin Dvoreček u obce Chýše a Žlutice...


Dovolenou v PROVANCE a přece v Čechách můžete prožít u nás, na Biofarmě v Kobylé nedaleko Karlových Varů, asi hodinu jízdy z Prahy. Nachází se v překrásném koutě naší vlasti a tím je v přírodní park Horní Střela, který vás zcela jistě uchvátí nedotčenou přírodou, kde potkáte opravdu jen málo lidí. Pokud tedy hodláte strávit klidnou a ničím neručenou dovolenou, je naše Biofarma v Kobylé ideálním místem, vhodným i pro dovolenou s dětmi.

Máme pro vás připravené ubytování na nově zrekonstruovaném statku, do kterého se vejde 12 osob. K dispozici jsou 4 ložnice, velká společenská místnost s kuchyňským koutem a dvě koupelny. Jistě Vám přijde vhod i krytý, vyhřívaný bazén s vířivkou a saunou. Večerní posezení u krbu pod pergolou naladí každou romantickou duši. Můžete se také zapojit do života farmy - pobývat mezi zvířaty, jezdit na koni anebo i pracovat. Záleží jen na Vás, co si vyberete. Milovníci cyklistiky okolo naší Biofarmy Kobylé najdou síť našich soukromých cyklotras.

Pobyty jsou vždy od soboty do soboty, nebo prodloužené víkendy, ale ty hlavně mimo sezónu.

Vítáme vás na stránkách naší BIOFARMY KOBYLÉ Babiččin dvoreček. Naše rodinná farma se nachází v okrese Karlovy Vary v malebné lokalitě nedaleko Žlutic.

U nás naleznete klidné, idylické místo k aktivní i pasivní relaxaci. Pro mnoho lidí již neznámé vesnické prostředí s mnoha hospodářskými zvířaty, život na statku a starosti okolo něj ... to vše bude zcela jistě zajímavý zážitek pro každého. Najdete u nás zvířátka, která odedávna žila na každém vesnickém dvorku. Na naši Biofarmě Kobylé Babiččin dvoreček se nám narodilo např. již 7 kůzlátek, dvojčátka telátka – Majda a Jitka, jejich maminka Blažena je na ně náležitě pyšná. Dále u nás uvidíme a můžete se starat o kozy, ovečky, slepice, koně a další hospodářská zvířátka, což bude nezapomenutelný zážitek pro vaše děti. V plném proudu je také výroba kozích sýrů. Od nás si také můžete odnést čerstvá vajíčka, mléko jak kozí tak kravské. Vyrábíme sirupy, limonády, povidla, džemy, sušíme bylinky, v naší Mýdlárně olivová mýdla bez chemických přísad pouze z bylinek ručně nasbíraných.

Na Biofarmě Kobylé Babiččin dvoreček se také svezete na koních. Pořádáme výcvikové kurzy i vyjížďky do okolí.
Na této biofarmě se také můžete ubytovat v nově zrekonstruovaném statku a již nyní lze přihlásit vaše ratolesti na Letní tábor.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýhandicap
2111

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, TV, připojeni internetu, společná plně zařízená kuchyně, dětská postýlka k dispozici

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, masážní studio, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Nadmořská výška: 580

Dostupnost střediska:


Vlaková zastávka název: (2 km)

Letiště název: (35 km)

Autobusové nádraží název: (7 km)

Stravování:


Restaurace popis: Vaření je možné v plně zařízené kuchyni.

Služby:Sportovní možnosti:
Tenisové kurty, Jízda na koni , Bazén krytý vyhřívaný, Sauna, Cyklotrasy

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:Datumchata
1.1-31.123360

Měna: Czk

Ceny zahrnují: Cena za den
Sleva / poplatky: V letních měsících jsou jen týdenní pobyty So - So za cenu = 23520,-Czk za celý objekt pro 12 osob.

Fotogalerie (42):


Ubytování biofarma KobyleUbytování biofarma KobyleUbytování biofarma Kobyle
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com