sdílet Lázně Turčianske Teplice Hotel VEĽKÁ FATRA na Facebooku
Lázně Turčianske Teplice Hotel VEĽKÁ FATRA česká verze  Lázně Turčianske Teplice Hotel VEĽKÁ FATRA slovenská verzia  Lázně Turčianske Teplice Hotel VEĽKÁ FATRA english version  Lázně Turčianske Teplice Hotel VEĽKÁ FATRA deutsch version

Lázně Turčianske Teplice Hotel VEĽKÁ FATRA Turčianské Teplice, Turčianské Teplice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel VEĽKÁ FATRA - Lázně Turčianské Teplice - ubytování - termální koupaliště a lázně...


Hotel Velká Fatra **** - Lázně Turčianské Teplice - ubytování: Je po celkové rekonstrukci a modernizaci. Překvapí Vás komplexním vybavením pokojů a bohatou nabídkou poskytovaných služeb. V každém pokoji je televizní přijímač se satelitem, rádio, telefon, samostatné sociální zařízení s vanou, nebo sprchovým koutem a minibarem. Většina pokojů má balkon, v hotelu je možnost využití internetu. V budově se nachází termální bazén, ambulance lékařů a kompletní balneoterapeutická provoz. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje, jakož i apartmány pro náročné klienty. Všechny pokoje se pyšní překrásným výhledem na okolní přírodu. K dispozici je výtah. V rámci kulturního vyžití, případně zájmu posedět si v příjemném prostředí mohou klienti navštívit Restauraci Maximilián, která se nachází hned v přízemí hotelu.

Hotel Velká Fatra **** - Lázně Turčianské Teplice: Nejstarší písemná zmínka o teplé vodě - topluche (Aqua Calida) na místě dnešních Turčianských Teplic pochází z roku 1281. Jedinečná termální voda v bazénech a vanových lázních vyvěrá z podloží pohoří Velké Fatry a Kremnických vrchů. Za sekundu vyvře na povrch sedmi prameny 30 l síranovo-hydrouhličitanovo vápenato-hořečnaté hypotonické vody s obsahem více než 1 500 mg rozpuštěných minerálních látek v 1 litru.

Léčebné termální prameny: Sírany, uhlovodíky, vápník, hořčík, železo a další působí léčivě na množství chorob. Pro vysoký obsah vápníku, hořčíku a fluoru je Turčianska minerální voda výborná i na pitné kúry, které působí proti osteoporóze a více typům ledvinových kamenů, při žlučníkových a střevních potížích. Při pitných kúrách se podávají i Turčianske minerálky Budiš, Fatra a Fatra Extra. Budiš se doporučuje zejména při urologických problémech, vzácné minerální vody Fatra a Fatra Extra neutralizují ph vnitřního prostředí, působí proti pálení žáhy a doplňují do těla potřebné minerály při dietách a vypětí organismu. Bohatě mineralizovaná termální voda turčianských lázní má prokazatelně léčivé účinky na onemocnění pohybového aparátu, urologické, nervové a gynekologické onemocnění. Vysoký obsah vápníku, hořčíku a fluoru se využívá na pitné kúry jako prevence proti osteoporóze a více typům ledvinových kamenů, proti žlučníkovým a střevním potížím. Teplota termální vody Turčianských pramenů se pohybuje od 38 ° C do 47 ° C.Kompletný léčebný program se sestavuje individuálně pro každého klienta na základě vstupní lékařské prohlídky a aktuálního zdravotního stavu.

V lázních pracuje tým zkušených lékařů - odborníků se základními specializacemi z více medicínských oborů (internista, ortoped, revmatolog, urolog) a další nástavbou z fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace (FBLR). Tito Vám rádi poradí, které procedury jsou vhodné k léčbě Vašich zdravotních potíží, či prevenci jejich vzniku, s ohledem na Váš aktuální zdravotní stav. Na jednotlivých pracovištích se o Vás postarají zkušení fyzioterapeuti, maséři a pracovníci balneoterapie. Celý zdravotnický personál je pravidelně školený a seznámen s nejnovějšími trendy, metodami a postupy v lázeňské léčbě. Hlavním léčebným prostředkem je léčivá termální voda, použijí se moderní léčebné metody a fyzioterapeutické postupy av neposlední řadě důležitou roli hraje vynikající klima a čisté ovzduší.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
31473

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, připojeni internetu, sat, minibar, fén

Základní informace: výtah, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, holič - kadeřník, venkovní terasa, restaurace

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Unikátnost Turčianske termální léčivou MINERÁLNÍ VODY

Naše léčivé prameny jsou prohlášeny za léčivé termální minerální vody podle zákona č. 538/2005 o přírodních léčivých vodách, přírodních léčebných lázních, lázeňských místech a přírodních minerálních vodách.

Termální léčivá minerální voda má prokazatelně širokospektrální léčivé účinky (na onemocnění pohybového ústrojí, neurologické, urologické, trávicího ústrojí, gynekologické, onkologická onemocnění, nemoci z povolání) díky vysokému obsahu minerálních látek (v 1 litru na úrovni až 1524 mg / l). Za léčivou vodu se považuje minerální voda s obsahem celkově rozpuštěných tuhých látek přesahujících množství 1 000 mg / l.

Termální léčivá minerální voda se používá k částečným i celkovým koupelím, ale také k pitným kúrám při určitých druzích onemocnění.

Termální léčivá minerální voda napomáhá zlepšení cirkulace krve a lymfy. Voda působením tlaku působí jako bandáž, což usnadňuje cvičení a pohyb ve vodě.
Důležitým fyzikálním účinkům termální léčivé minerální vody je reakce organismu, kdy se primárně zvýší povrchová teplota těla, jako odpověď na tento podnět. Do této reakce se sekundární zapojuje nervový, kardiovaskulární, dýchací a endokrinní systém, ale i imunitní systém. Důležitý je i chemický účinek minerální vody, kdy vstupují minerální látky během koupele i po něm do kůže a z kůže hlouběji.
Takový lázeň také snižuje krevní tlak, působí na rozšíření cév, koupel má celkový relaxační a uklidňující efekt. Teplota minerálního koupele je obyčejně 34 ° - 38 ° C (výjimečně do 40 ° C).

Bohatě mineralizovaná (sírany, hydrouhličitany, vápník, hořčík, železo a další) Turčianska termální voda má prokazatelně léčivé účinky na onemocnění pohybového aparátu, urologické, nervové a gynekologické onemocnění.

    Z urologického hlediska pro obsah síranu vápenatého - CaSO4, který snižuje pH moči, je velmi vhodná při fosfátových a karbonátových kamenech a písku v močových cestách.
    Její pití je vhodné při zánětech prostaty, protože obsahuje hodně vápníku a magnézia, které působí protizánětlivě a protialergicky.
    Pro vysoký obsah vápníku, hořčíku a fluoru je minerální voda z Turčianských Teplic velmi vhodná i na pitné kúry, které působí proti osteoporóze a více typům ledvinových kamenů a střevních potížích.
    Z hlediska zažívacího systému je vhodná při zánětech sliznice tlustého střeva, kde příznivě působí na sliznici, dále při onemocněních žlučníku, kde zvyšuje tvorbu a vylučování žluči.
    Je vhodným nápojem a zároveň léčivým prostředkem při hyperaciditě i při zvýšené tvorbě obsahu kyseliny žaludeční. Naopak nedoporučuje se pít při nedostatečné žaludeční kyseliny

Lázeňské služby: Lázně

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Oxygenoterapie, Inhalace, Elektroléčba, Laseroterapie, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Vodoléčba

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření

Léčba nemocí indikace: Onkologické, Trávicí ústrojí, Nervové, Pohybové ústrojí, Ledvin a cest močových, Ženské a gynekologické onemocnění

Ostatní druhy léčby: Spánek, Relaxační procházky, Kneippovy chodníky

Stravování:


Restaurace popis: Pestrá, výdatná, plná vitamínov, lahodiaca oku aj chuťovým bunkám – takto by mala vyzerať strava človeka 21. storočia. V kúpeľoch Turčianske Teplice si prídete na svoje! Jedálny lístok tvorí tím špecialistov na zdravú výživu tak, aby jedlá potešili zmysly, chutili a súčasne spĺňali požiadavky na racionálnu výživu.Počas pobytu máte k dipozícii rôzne varianty stravovania, akými sú:kontinentálne raňajky, obed a večera, raňajky formou švédskych stolov, obed a večera výber z troch druhov jedál, raňajky, obed, večera formou švédskych stolov U nás si môžete zvoliť typ diéty, ktorá je pre vás najvhodnejšia. Pri jej výbere vám pomôžu kvalifikovaní odborníci. Diabetická, urologická, žalúdočná, bezlepková, redukčná, vegetariánska či delená strava – to všetko je pre vás pripravené z tých najkvalitnejších prírodných surovín rukami a srdcom šéfkuchára a jeho tímu. Lahodná strava a príjemné prostredie sa stanú neodmysliteľnou súčasťou príjemného zážitku z Vášho pobytu v kúpeľoch Turčianske Teplice.V rámci kultúrneho vyžitia, prípadne záujmu posedieť si v príjemnom prostredí môžu klienti navštíviť Reštauráciu Maximilián, ktorá sa nachádza hneď na prízemí hotela.

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf (100 m), Stolní tenis (0 m), Půjčovna kol (0 m), Jízda na koni (3 km), Bazén krytý, Billiard (0 m), Lyžařský vlek (20 km)

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.1258-6776-9413200-214


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: na mieste sa platí daň z ubytovania 0,50 €/15,06 Sk na deň

Fotogalerie (21):


Lázně Turčianske Teplice Hotel VEĽKÁ FATRALázně Turčianske Teplice Hotel VEĽKÁ FATRALázně Turčianske Teplice Hotel VEĽKÁ FATRA
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com