Lázně Dudince hotel Rubín Dudince, Dudince Ubytování

Lázně Dudince hotel Rubín česká verze  Lázně Dudince hotel Rubín slovenská verzia  Lázně Dudince hotel Rubín english version  Lázně Dudince hotel Rubín deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Lázně Dudince hotel Rubín
Název: sdílet Lázně Dudince hotel Rubín na Facebooku Lázně Dudince hotel Rubín
Ulice: Kúpeľná 106
Město: Dudince
PSČ: 962 71
Okres: Krupina
Kraj: Banskobystrický
Hory / Region: Stredné Slovensko
Rekreační středisko: Lázně Dudince
Stát: Slovensko
Kapacita: 330
Typ: Lázeňský hotel
Počet hvězdiček: 3
Cena od: EUR

ukázat na mapě     E-mail: lazne-dudince-hotel-rubin-dudince@penzion-hotel.cz

Popis:


Léčebný dům hotel Rubín Kúpeľná - ubytování a léčení Lázně Dudince...


Lázně Dudince léčba v léčebném domě Rubín : Terapeutický účinek Dudinské minerální vody byl údajně známý již v době pobytu římských vojsk na našem území. Čas nic nezměnil na její léčivé síle , a tak tato jedinečná voda dodnes láká do Dudinců množství domácích i zahraničních návštěvníků . Kromě vanového a bazénového koupele v minerální vodě, který tvoří základ léčby, mají klienti k dispozici pestrou škálu procedur - celkově jich je v nabídce sedmdesát. Kromě těch, které host dostane v rámci balíčkového pobytu, má možnost dokoupit si v případě zájmu i další ( v závislosti na volných kapacit). Jsme hrdí na to, že v silné konkurenci Slovenská lázeňských zařízení patříme k těm s nejlepší nabídkou zdravotnických výkonů, ať už základních nebo nadstandardních.

Podávání kterékoli z léčebných procedur je podmíněno vstupní lékařskou prohlídkou , na jejímž základě ošetřující lékař doporučí vhodnou skladbu terapií pro jednotlivé klienty . Tomuto individuálnímu přístupu vděčí naši hosté za to , že se od nás vracejí domů zdravější, vitálnější a plní síly . Šest ubytovacích poschodí vybavených novým zařízením v příjemných pastelových barvách vyhoví i nejnáročnější klientele . Nový model tohoto léčebného domu bylo součástí projektu " Přestavba Lázní Dudince zaměřena na zvýšení kvality a atraktivnosti nabízených služeb " , který byl realizován s příspěvkem ze strukturálních fondů EU prostřednictvím SACR .

Lázně Dudince Léčebný dům Rubín - vybavení pokojů : WC , sprcha ( resp. vana v některých apartmánech ), kabelová TV, rádiobudík , chladnička s minibarem, telefon s přímým voláním , balkony ( s výjimkou některých apartmánů ) . Možnosti parkování za úhradu přímo v areálu nebo na hlídaném parkovišti vzdáleném cca 150 m od LD Rubín , ve smyslu aktuální nabídky a platných cen .

Lázně Dudince Léčebný dům Rubín - služby a vybavení : Recepce a příjem klientů, směnárna, jídelna, restaurace , výtahy , lobby bar, espresso , kadeřnictví, kosmetika , pedikúra , manikúra , zubní ambulance , kryokomora a fitness centrum , knihovna a animační oddělení , dětský koutek, zimní zahrada, Thai Relax Center ( thajské masáže ) , prodejna dárkových předmětů , Vitální svět Wellnea ( vířivý bazén , relaxační Duo vana , suché a parní sauny , whirlpool, aromatické masáže, tepidárium , solárium ) , venkovní bazén, sportoviště ( plážové hřiště , tenisový kurt , bowling , squash ... ), billiard, balneoterapie .

Koupaliště Dudince : otevřené v letních měsících - podle počasí : Nové dudinské koupaliště bylo vybudováno s pomocí strukturálních fondů EU prostřednictvím SACR . V roce 2007 potěšilo klienty lázní , jakož i širokou veřejnost svou první úspěšnou sezónou. Novučký rekreační areál nese jméno víly Dudinka , jejíž Dudince podle známé legendy vděčí za léčivou sílu místního pramene . Sluneční paprsky , příjemný dotek vody a pestré možnosti občerstvení jsou zárukou nezapomenutelných momentů pro malé i velké návštěvníky .
Jaké bazény Vám zpříjemní horké letní chvíle ?

Rekreační bazén - délka 25 m , šířka 12,5 m , hloubka 1,30 m , teplota vody 28 ° C
bazén s vodními atrakcemi - výjezd z tobogánu , rodinná skluzavka , vodní kanál s tryskami , teplota vody 27 ° C
dětský bazén - hloubka max. . 0,4 m , teplota vody 30 ° C
minerální bazén - dudinská minerální léčivá voda , hloubka 1,05 - 1,14 m , teplota vody 32 ° C

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
4413416

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, kabelová televize, připojeni internetu

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, masážní studio, pedikůra, manikura, kosmetické studio, holič - kadeřník, WI-FI

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:
Měna: EUR

Ceny zahrnují:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Léčba a procedury v Lázních Dudince : Terapeutický účinek Dudinské minerální vody byl údajně známý již v době pobytu římských vojsk na našem území . Čas nic nezměnil na její léčivé síle , a tak tato jedinečná voda dodnes láká do Dudinců množství domácích i zahraničních návštěvníků . Kromě vanového a bazénového koupele v minerální vodě , který tvoří základ léčby , mají klienti k dispozici pestrou škálu procedur - celkově jich je v nabídce sedmdesát . Kromě těch, které host dostane v rámci svázaného pobytu , má možnost dokoupit si v případě zájmu i další ( v závislosti na volných kapacit) . Jsme hrdí na to , že v silné konkurenci Slovenská lázeňských zařízení patříme k těm s nejlepší nabídkou zdravotnických výkonů , ať už základních nebo nadstandardních .

Podávání kterékoli z léčebných procedur je podmíněno vstupní lékařskou prohlídkou , na jejímž základě ošetřující lékař doporučí vhodnou skladbu terapií pro jednotlivé klienty . Tomuto individuálnímu přístupu vděčí naši hosté za to , že se od nás vracejí domů zdravější, vitálnější a plní síly .

Procedury v Lázních Dudince - Základní léčebné procedury s povinným lékařským vyšetřením : - Minerální lázně, - Léčebná tělesná výchova, - Vodoléčba a masáže, - Elektroléčba , - Ostatní procedury

Základní léčebné procedury bez povinného lékařského vyšetření : - Klasická masáž částečná

Nadstandardní procedury s povinným lékařským vyšetřením : - Lymfodrenáž ( celotělová , částečná - manuální, přístrojová ) , - Anticelulitidní masáž, - Japonská masáž SHIATSU , - Medová detoxikační masáž, - Reflexní masáž chodidel, - Baňkování , - Vanová koupel rašelinová, - Rašelinový zábal, - Biovak ( suchá uhličitá koupel ) , - Transion EUROPE (redukce tuku), - Plynové injekce , - Oxymat , - Inhalace

Nadstandardní procedury bez povinného lékařského vyšetření : - Klasická masáž celotělová , - Masáž horkými lávovými kameny, - Masáž chodidel horkými lávovými kameny, - Havajská masáž LOMI - LOMI , - Reflexní masáž ruky, - Kosmetická lymfodrenáž tváře , hlavy a dekoltu, - Pilatesové cvičení, - Joga , - Nordic walking , - Perlová maska ​​na obličej, - Perlový celotělový zábal, - Hroznový celotělový zábal, - Medovo - mléčný zábal, - Aromatický celotělový zábal s mořskou řasou

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Elektroléčba, Plynové injekce, Léčebný tělocvik, Masáže

Přírodní léčivé zdroje: Vody termální

Léčba nemocí indikace: Oběhové ústrojí, srdce a cév, Pohybové ústrojí, Reumatózna artritida a její obměny, Artritida

Lázeňské pobyty:


Název: Lázeňská dovolená


Číslo: 244

Popis: Pobyt Lázeňská dovolená obsahuje: (Minimální délka pobytu: 5 nocí)

     Ubytování: Lázeňský hotel Rubín ***, Smaragd *** nebo Hotel Minerál ****
     polopenzi (bufetové snídaně, oběd nebo večeře jako výběr z menu, salátový bufet)
     povinnou lékařskou konzultaci
     1 léčebnou proceduru denně (počet nocí = počet procedur,
     podávání procedur: Po až So)
     denně vstup do vířivého relaxačního bazénu Wellnea (celoročně)
     denně vstup do venkovního bazénu Rubín během provozu
     denně 2-hodinová návštěva Vitálního světa Wellnea * (whirlpool, sauny, tepidárium, oddychová zóna)

* během letních měsíců si klient může jako alternativu zvolit celodenní vstup na Koupaliště Dudinka s bezplatným využitím atrakcemi a rekreačního bazénu. Minerální bazén v areálu koupaliště je za úhradu.

Počet dnů: 5

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
2.1 - 28.12Minerál4782EUR 
2.1 - 28.12Rubín5394EUR 
2.1 - 28.12Smaragd4476EUR 

Název: Romantic Rubín


Číslo: 247

Popis: Romantický pobyt v Lázních Dudince

Lázeňský pobyt nemusí být jen o léčení ! Lze v nich strávit i nezapomenutelné okamžiky s milovanou osobou . Na věku nezáleží. Doporučujeme pobyt pro dvojici Romantic Rubín - pro všechny, kteří se umí těšit ze společně strávených chvil a alespoň jednou za čas si dopřejí komfort.

 
V ceně pobytu Romantic Rubín pro dvojici je zahrnuto:
Ubytování: lázeňský hotel Rubín ( 2 - lůžkový pokoj )
    
" Romantic " plná penze ( 1x romantická večeře s míchaným " nápojem lásky " v Restauraci Rubín , 1x snídaně do postele formou donášky na pokoj , 1x bufetové snídaně, obědy a další večeře formou výběru v Restauraci Rubín )
    
2x 2 - hodinový vstup do Vitálního světa Wellnea s možností využití vířivého bazénu , suché a parní sauny , whirlpool, tepidária a oddychové zóny (vstup pro dvojici )
    
1x za pobyt aromatická masáž částečná ( pro dvojici )
    
1x " Kleopatřina mléčný koupel " v relaxační DUO vaně
    
vstup do venkovního bazénu Rubín (v průběhu jeho provozu )
    
dárek pro dvojici

Délka pobytu : 2 noci ( balík ), Standardní nástup k pobytu: pátek večeří. Po dohodě s oddělením rezervací je možné tento pobyt Absolut iv jiné než víkendové dny .


Počet dnů: 2

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
2.1 - 28.12220EUR 

Název: Prodloužený léčebný víkend Medical Mini


Číslo: 246

Popis: Prodloužený víkend v lázních? Pobyt Medical mini alias "lázně na zkoušku" - 4 dny s léčebnými procedurami vám dodají energii do všedních dnů.

Délka pobytu: 3 noci (balík): Standardní nástup k pobytu: čtvrtek večeří. Standardní ukončení pobytu: neděle obědem. Po dohodě s oddělením rezervací je možné tento pobyt Absolut iv jiné než víkendové dny.
Prodloužený léčebný víkend Medical Mini obsahuje:
Ubytování v Lázeňském hotelu Rubín *** nebo v Hotelu Minerál ****
     plnou penzi (snídaně formou bufetových stolů, oběd a večeře - výběr z menu, salátový bufet)
     7 léčebných procedur za pobyt
     vstupní lékařskou konzultaci
     denně vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea (celoročně)
     denně vstup do venkovního bazénu Rubín (během provozu)


Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
2.1 - 28.12Minerál6763EUR 
2.1 - 28.12Rubín6965EUR 

Název: Pobyt Partner na léčení


Číslo: 245

Popis: Partner na léčení - Lázně Dudince - Minimální délka pobytu: 5 nocí

Absolvuje váš životní partner lázeňskou léčbu přes zdravotní pojišťovnu (poukaz typu A nebo B) v Lázních Dudince? Chcete strávit pár dní v lázních spolu s ním? Pokud ano, pro vás je určen tento cenově zvýhodněný pobyt.

Pobyt Partner na léčení obsahuje:
ubytování: lázeňský hotel Rubín smaragdový nebo Minerál
plná penze (bufetové snídaně, oběd a večeře jako výběr z menu, salátový bufet)
povinná lékařská konzultace
1 léčebná procedura denně (ošetřovací dny: Po So; počet nocí = počet procedur)
denně vstup do venkovního bazénu Rubín (během provozu)

Poznámka: Pobyt není určen k prodeji přes cestovní kanceláře. Zakoupit si ho může jen ten klient, jehož partner v zvoleném období v Lázních Dudince absolvuje léčebný pobyt plně nebo částečně hrazen zdravotní pojišťovnou.


Počet dnů: 5

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
2.1 - 28.12Minerál39EUR 
2.1 - 28.12Rubín41EUR 
2.1 - 28.12Smaragd37EUR 

Název: Relaxační pobyt Relax Beauty


Číslo: 243

Popis: Relaxační pobyt Relax Beauty obsahuje : Minimální délka pobytu: 4 noci

Ubytování : Lázeňský hotel Rubín *** , plná penze Beauty ( bufetové snídaně, oběd a večeře jako výběr z rozšířeného menu s možností individuální ,
vegetariánské nebo redukční diety ) povinnou lékařskou konzultaci, průměrně 2 léčebné procedury denně ( ošetřovací dny: Po až Ne) , každá druhá
procedura je nadstandardní , z tzv. . "Beauty seznamu " ( seznam klientovi zašleme na vyžádání ) denně vstup do vířivého relaxačního bazénu Wellnea (celoročně )
denně vstup do venkovního bazénu Rubín během provozu denně návštěva fitness centra a 5 min . solária denně 2 - hodinová návštěva Vitálního světa Wellnea *
( whirlpool, sauny, tepidárium , oddychová zóna )

* během letních měsíců si klient může jako alternativu zvolit celodenní vstup na Koupaliště Dudinka s bezplatným využitím atrakcemi a rekreačního bazénu .
Minerální bazén v areálu koupaliště může bezplatně využít v rozsahu 2 hodin .

Další bezplatné služby :
kontrolní lékařská konzultace podle potřeby
závěrečná lékařská konzultace - při pobytu od 13 nocí
závěrečná lékařská zpráva - při pobytu od 13 nocí
laboratorní vyšetření a EKG - v případě, že jejich lékař uzná jako opodstatněné ze zdravotních důvodů
bezplatná návštěva hodin aerobicu jako bonus


Počet dnů: 4

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
2.1 - 28.1281154EUR 

Název: Léčebný pobyt Medical Silver


Číslo: 242

Popis: Léčebný pobyt Medical Silver obsahuje: (Minimální délka pobytu: 4 noci)

     Ubytování: Lázeňský hotel Rubín *** (rekonstruovaný), Smaragd *** nebo Hotel Minerál ****
     polopenzi (bufetové snídaně, oběd nebo večeře jako výběr z menu, salátový bufet)
     průměrně 2 léčebné procedury na ošetřovací den (ošetřovací dny jsou pondělí až sobota)
     povinnou lékařskou konzultaci
     kontrolní lékařskou konzultaci dle potřeby
     závěrečnou lékařskou konzultaci - v případě, že pobyt trvá 13 a více nocí
     závěrečnou lékařskou zprávu - v případě, že pobyt trvá 13 a více nocí
     laboratorní vyšetření a EKG - v případě, že jejich lékař uzná jako opodstatněné
     denní využití vířivého relaxačního bazénu Wellnea (celoročně)
     denní využití venkovního bazénu Rubín (během provozu)

Cena je uvedena za noc / pokoj

Počet dnů: 4

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
2.1 - 28.12Minerál5398EUR 
2.1 - 28.12Rubín62116EUR 
2.1 - 28.12Smaragd5398EUR 

Název: Léčebný pobyt Medical Gold


Číslo: 241

Popis: Léčebný pobyt Medical Gold obsahuje (Minimální délka pobytu: 4 noci)

Ubytování: Lázeňský hotel Rubín *** (rekonstruovaný), Smaragd *** nebo Hotel Minerál ****, plnou penzi (bufetové snídaně, oběd a večeře jako výběr z menu, salátový bufet) průměrně 3 léčebné procedury na ošetřovací den (ošetřovací dny jsou pondělí až sobota) povinnou lékařskou konzultaci, kontrolní lékařskou konzultaci dle potřeby, závěrečnou lékařskou konzultaci - v případě, že pobyt trvá 13 a více nocí, závěrečnou lékařskou zprávu - v případě, že pobyt trvá 13 a více noci, laboratorní vyšetření a EKG - v případě, že jejich lékař uzná jako opodstatněné, denní využití vířivého relaxačního bazénu Wellnea (celoročně), denní využití venkovního bazénu Rubín (během provozu)

Cena je uvedena za noc / pokoj


Počet dnů: 4

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
2.1 - 28.12Minerál60112EUR 
2.1 - 28.12Rubín69130EUR 
2.1 - 28.12Smaragd60112EUR 

Stravování:


Restaurace popis: Gastronomie v Lázních Dudince : Důležitou součástí léčebného či relaxačního pobytu je i stravování . Všechny tři lázeňské hotely jsou vybaveny vlastní jídelnou , což zvyšuje pohodlí klientů . Kromě stravování v jídelnách můžete využít i služeb dalších provozů , které lákají posedět si při zákusku či oblíbeném nápoji.

Restaurace Rubín ( kavárenská a restaurační část , 60 míst k sezení )
Letní terasa Rubín ( 30 míst , otevřeno v letních měsících )
Restaurace Sonáta v Hotelu Minerál
Lobby bar v Lázeňském hotelu Rubín ( příjemné místo k posezení při hudbě a ochutnávce regionálních vín , PC koutek, free wi - fi připojení )
Lobby bar v Hotelu Minerál
Noční bar v Hotelu Minerál
Espresso Křišťál ( pestrá nabídka zákusků a zmrzliny , široký sortiment nápojů av létě taneční zábavy na terase v blízkosti lázeňského parku a pitných váz .
Koliba pod kaštanem ( osvěžení přímo u bazénu Lázeňského hotelu Rubín )

Restaurace: (počet míst 60)

Kavárna: (počet míst 30)

Služby:Konferenční kapacity:

Fotogalerie (15):


Lázně Dudince hotel RubínLázně Dudince hotel RubínLázně Dudince hotel Rubín
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2020 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com