Orea Hotel Bohemia Mariánské Lázně, Mariánské Lázně Ubytování

Orea Hotel Bohemia česká verze  Orea Hotel Bohemia slovenská verzia  Orea Hotel Bohemia english version  Orea Hotel Bohemia deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Orea Hotel Bohemia
Název: sdílet Orea Hotel Bohemia na Facebooku Orea Hotel Bohemia
Ulice: Hlavní 100
Město: Mariánské Lázně
PSČ: 353 01
Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský kraj
Hory / Region: Západočeské Lázně
Rekreační středisko: Lázně Mariánské Lázně
Stát: Česká republika
Kapacita: 142
Typ: Lázeňský hotel / dům
Počet hvězdiček: 4
Cena od: 1600 CZK

ukázat na mapě     E-mail: orea-hotel-bohemia-marianske-lazne@penzion-hotel.cz

Popis:


OREA Hotel Bohemia Hlavní 100 Mariánské Lázně, Mariánské Lázně ubytování v Orea Hotelu Bohemia:


Tento secesní OREA Hotel Bohemia byl postaven již v roce 1904. Prvním majitelem byl hoteliér Emil Baruch. Již od samého počátku navštěvovali hotel světoznámé osobnosti. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Hotel má 76 pokojů (10 jednolůžkových, 62 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmá). Každý pokoj má ve svém vybavení barevný televizor se satelitními programy, telefon, fén, minibar a trezor.


OREA Hotel Bohemia - ubytování: Součástí každého pokoje je koupelna nebo sprchový kout s WC. Zabýváme se individuální turistikou, skupinovou turistikou a stravováním pro tranzitní skupiny. Pro hotelové hosty zajišťujeme výlety, průvodcovské a tlumočnické služby, pronájem aut, směnárnu a v recepci hotelu jsou k dispozici trezory. Hosté také mohou využít hotelové parkoviště. Nově vybudovaný balneo provoz nabízí velké množství léčebných i relaxačních procedur. Pro hotelové hosty využívající těchto služeb je k dispozici lékař a kvalifikovaný personál.


OREA Hotel Bohemia - procedůry: Nabízíme Vám následující procedury: klasické, aroma i reflexní masáže částečné i celkové, inhalace, rehabilitační cvičení, elektroléčba, parafín, plynové injekce a obálky, alternativní terapie (oxygenoterapie, magnetoterapie), perličkové koupele, podvodní masáže, lavaterm, parafango, oxygenoterapie atd. Sauna, solárium, pedikúra.


OREA Hotel Bohemia - popis pokojů: V hotelu Bohemia jsou k dispozici následující typy pokojů: 1/1 single - jednolůžkový pokoj zkratka 1/1 nebo SGL Jednolůžkový, využívaný 1 osobou. Pokoj je vybaven sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), TV + sat, telefonem s přímou volbou, minibarem, bezpečnostním trezorem.Jednolůžkové pokoje nemají balkon. 1/2 double - dvoulůžkový pokoj zkratka 1/2 nebo DBL Pokoj pro 2 osoby s velkou manželskou postelí (dvě spojená lůžka). 1/2 twin - dvoulůžkový pokoj (postele od sebe) zkratka 1/2 TW. Pokoj pro dvě osoby s oddělenými postelemi. APT - velké apartmá zkratka APT Pokoj s obývacím pokojem a samostatnou ložnicí, minimálně pro dvě osoby, psací stůl nebo psací deska s lampičkou, sedací kout a minibar. V apartmánech je vana. Všechny pokoje jsou s balkonem.


OREA Hotel Bohemia - hotelové služby: doplňkový prodej, směnárna, parkoviště s el. ochranou, sauna, solárium, kadeřnictví, pedikůra.  Nově vybudovaný balneo provoz nabízí: perličkové koupele, reflexní a podvodní masáže, inhalace, parafin, elektroléčba, plynové obálky a injekce.  Možnost využití bazénu v hotelu MONTY (spojení "shuttle bus").Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
10624

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, kabelová televize, minibar

Základní informace: směnárna, Informační služba, placený hotelový transport, parkovací plocha v areálu

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Léčivé prameny např. Křížový, Rudolfův, Karolinin, Ferdinandův, Lesní, Ambrožův. Prameny přispívají k léčbě urologických potíží, látkové výměny, trávicího traktu. Kulturní nabídka  ,,Zpívající fontána,, Městské muzeum, Městská knihovna, hudební festivaly (Chopinův), koncerty, plesy, módní přehlídky.

Tipy na výlet: Turistické zajímavosti - klášter Premonstrátů v Teplé, Lázně Kynžvart s empírovým zámkem, zámek a hrad Bečov, hrad Loket u Karlových Varů, přírodní rezervace Kladská, SOOS - přírodní rašeliniště s bahenními sopkami u Františkových Lázní, historická část Chebu - komplex měšťanských domů na náměstí zvaný Špalíček.

Doporučená trasa bus: pravidelné autobusové linky Mariánské Lázně - Cheb, Karlovy Vary, Plzeň, Praha

Doporučená trasa vlak: mezinárodní rychlík Praha - Plzeň - Mariánské Lázně - Frankfurt (Eurocity a Intercity)

Doporučená trasa auto: - dálnice Praha - Plzeň- směr Rozvadov - odbočka Planá - Mariánské Lázně Hraniční přechody: Broumov - Mähring (SRN) - 21 km Svatý Kříž - Waldsassen (SRN) - 35 km Pomezí - Schirnding (SRN) - 35km Rozvadov - Waidhaus (SRN) - 47 km

Dostupnost střediska:


Centrum název: (5 m)

Autobusová zastávka název: (30 m)

Vlaková zastávka název: (1 km)

Autobusové nádraží název: (500 m)


Vlakové nádraží název: (1 km)

Obchod: (100 m)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
1.1-31.121600 - 26402420 - 3820650 - 900Apartment Bohemia 2570 - 4980Apartment Anglický Dvůr 2420 - 3820


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Wellness hotel Bohemia Mariánské Lázně: kde je životním stylem působícím jako prevence proti negativním důsledkům dnešní dynamické doby na lidské zdraví. Vyznává heslo "zdravě žít a dobře se u toho cítit". Wellness klade důraz na celkovou rovnováhu člověka,pod kterou rozumí jak fyzické tak i psychické zdraví.

Relaxačně rehabilitační středisko OREA Hotelu Bohemia nabízí:

klasické i aroma masáže, perličkové koupele, reflexní a podvodní masáže, inhalace, parafin, elektroléčbu, plynové obálky, injekce, a mnoho dalších léčebných procedur, které naleznete v ceníku procedur .
V hotelu je sauna a solárium.

Indikace v Mariánských Lázních jsou na rozdíl od jiných lázní značně pestré. A je tomu tak především proto,že složení pramenů je chemicky velmi odlišné.

Léčí se zde následující nemoci:
nemoci ledvin a močových cest,
nemoci nervové
nemoci zažívacího ústrojí
nemoci poruchy látkové výměny
nemoci dýchacího ústrojí

Lázeňské služby: Wellness hotel

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Pitný režim, Inhalace, Elektroléčba, Dietoterapie, Plynové injekce, Parafinoterapie, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Pitné kůry, Vodoléčba, Solárium, Koupele

Léčba nemocí indikace: Trávicí ústrojí, Poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, Cest dýchacích (netuberkulozní), Nervové, Ledvin a cest močových

Stravování:


Restaurace popis: V hotelové restauraci Knížecí Dvůr má celkovou kapacitu 150 míst. Otevřeno je po celý den, a to nejen pro hotelové hosty. Ve stylové restauraci jsou podávány pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Na své si přijdou nejen milovníci tradičních českých pokrmů, ale i ti, kteří rádi zkouší něco nového. Kavárna Café Bohemia má celkovou kapacitu 50 míst. V nabídce je mnoho druhů kávy a vín, alkoholických i nealkoholických nápojů a samozřejmě i něco malého na zub a něco sladkého do žaludku.

Restaurace: Knížecí Dvůr (počet míst 150)

Kavárna: Café Bohemia (počet míst 50)

Služby:Sportovní možnosti:
Sauna

Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Kapacitní možnosti salonku v hotelu Bohemia dovolují uspořádání malých konferencí, školení, firemních prezentací, jednání a různých incentivních akcí. Salonek s denním světlem o kapacitě až 50 míst (divadelní uspořádání), a max 30 míst (konferenční uspořádání). Rozměry 11,40m x 6,70m. Z technického vybavení se v hotelu nachází Tv, video, flipchart, promítací plátno. Ostatní vybavení lze zajistit externě. Konferenční kapacity hotelu: Barochův salonek - kapacita 50 míst - rozměry 11,40m x 6,70m

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 30)

salónek č. 2 Barochův salonek (počet míst 50)

Fotogalerie:


Orea Hotel BohemiaOrea Hotel BohemiaOrea Hotel BohemiaOrea Hotel BohemiaOrea Hotel BohemiaOrea Hotel Bohemia
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com