Sanatorium hotel Slovan Karlovy Vary, Karlovy Vary Ubytování

Sanatorium hotel Slovan česká verze  Sanatorium hotel Slovan slovenská verzia  Sanatorium hotel Slovan english version  Sanatorium hotel Slovan deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Sanatorium hotel Slovan
Název: sdílet Sanatorium hotel Slovan na Facebooku Sanatorium hotel Slovan
Ulice: Sadová 35
Město: Karlovy Vary
PSČ: 360 01
Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský kraj
Hory / Region: Západočeské Lázně
Rekreační středisko: Lázně Karlovy Vary
Stát: Česká republika
Kapacita: 107
Typ: Lázeňské sanatorium
Počet hvězdiček: 3
Cena od: 1320 CZK

ukázat na mapě     E-mail: sanatorium-hotel-slovan-karlovy-vary@penzion-hotel.cz

Popis:


Bohemia-lázně - současnost Společnost Bohemia - lázně a.s. disponuje 141 jedno- a 206 dvoulůžkovými pokoji a 15 apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, telefonem s přímou volbou, TV se satelitním příjmem, lednicí a částečně také vysoušečem vlasů. Při svém vzniku v r. 1992 navázala naše společnost na principy tradiční karlovarské léčby. O zdraví klientů se stará tým vysoce specializovaných lékařů, zdravotních a rehabilitačních sester. Celý lázeňský pobyt probíhá pod dohledem lékařů, kteří sestaví léčebný program odpovídající zdravotnímu stavu pacienta a jsou připraveni našim klientům vždy ochotně poradit a to po celých 24 hod. Léčení zajišťujeme v rámci vlastního balneoprovozu s minerální vodou, kde jsou k dispozici sauna, perličkový bazén a rehabilitační bazén s protiproudem, klasické a podvodní masáže, perličkové koupele, skotské střiky, hydropunkturní vana, parafango, klasická akupunktura, elektro-, sono-, pneumo- a laserová akupunktura, oxygenoterapie, kryoterapie, magnetoterapie, komplexní elektroléčba, střevní výplachy, fitness centrum, gynekologické oddělení, floating-Mrtvé moře. Balneoprovoz je umístěn v sanatoriu Kriváň. Prvotřídní lázeňská léčba, kvalitní ubytování a dietní i vegetariánské stravování, to jsou znaky lázeňského pobytu v sanatoriích Kriváň - Slovan. Klientům jsou denně k dispozici bohaté rautové stoly s čerstvou i vařenou zeleninou, širokým výběrem salátů, příloh a 12 menu, kde nechybějí oblíbené rybí a kuřecí pokrmy. Příjemné posezení nabízí nejen nově zrekonstruované prostorné jídelny, ale také stylová restaurace ?Bernard? nacházející se přímo v hotelu Kriváň a restaurace ?Slovanský sklípek? v hotelu Slovan. Zastřešená terasa sanatoria Kriváň poskytuje překrásný výhled na Sadovou kolonádu. Další služby: kavárna, letní terasa, taneční večery, služby ?CK Kaleidoskop Travel? - nabídka zájezdů do okolí K. Varů, průvodcovské služby, zajištění ubytování v Praze - zajišťování transferů, pronájem autobusů a mikrobusů, hotelové taxi, směnárna, kadeřnictví, manikúra - pedikúra, obchod smíšeným zbožím Columbus, obchod s přírodně léčivými produkty Aragonit, specielní velikonoční, vánoční a silvestrovské pobyty.

Historická budova sanatoria Kriváň se nachází v lázeňském centru Karlových Varů
, v těsné blízkosti Sadové a Mlýnské kolonády. Hlavní karlovarská kolonáda, Mlýnská, je vzdálena jen 2 minuty chůze od sanatoria Kriváň. Další karlovarská kolonáda, Sadová, stojí přímo proti hlavními vchodu a za ní se otevírá hostům možnost příjemně strávit volné chvilky v jednom z městských parků, ve Dvořákových sadech. Výhodná poloha, tj. blízkost kolonád s minerálními prameny, městský park, ale také vzdálenost obchodní zóny (10 min. chůze) dává klientům předpoklad pro spokojený pobyt. Budova sanatoria Kriváň byla zcela rekonstruována a modernizována a nabízí tak svým klientům komfort tříhvězdičkového hotelového zařízení. Do sanatoria Kriváň je po rekonstrukci umožněn bezbariérový přístup. V rámci lázeňského pobytu mají hosté možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb vlastního balneoprovozu, který je umístěn v přízemí a prvním patře sanatoria Kriváň. V sanatoriu Kriváň je pro klienty otevřen denní bar, kde je možné v klidném prostředí vypít kávu, čaj či vybrat si z širokého sortimentu nápojů. Recepce hotelu zajišťuje pro hosty prodej drobného zboží. Kromě standardních služeb nabízí sanatorium Kriváň řadu doplňkových služeb pro zajištění spokojenosti a pohodlí hostů.

Komplex budov sanatoria Kriváň, Slovan a Depandance Concordia: nabízí ubytování v 61 jednolůžkových, 103 dvoulůžkových pokojích a 9 apartmánech v kategorii STANDARD (***). Sanatorium Kriváň je rozděleno do 3 částí podle historických budov. Všechny budovy jsou vzájemně propojeny a tvoří jednolitý celek. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny a vybaveny barevným televizorem se satelitním příjmem s bohatou nabídkou německých, anglických, ruských, ale i arabských programů. V pokojích nechybí telefon s možností přímé volby a lednice. V koupelnách je k dispozici vana nebo sprchový kout, WC a vysoušeče vlasů. Trezor je k dispozici na recepci sanatoria.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový
750

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, telefon, rádio, připojeni internetu, sat, minibar

Základní informace: bezbariérový přístup, sekretářské služby, směnárna, Informační služba, placený hotelový transport, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Dostupnost střediska:


Centrum název: (100 m)

Autobusová zastávka název: (50 m)

Vlaková zastávka název: (700 m)

Letiště název: (7 km)

Autobusové nádraží název: (700 m)


Vlakové nádraží název: (700 m)

Obchod: (300 m)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový
2.1-31.121370-15702460-2620


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Indikace Zařízení společnosti Bohemia-lázně a.s. zajišťuje komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči i pobyty pro samoplátce, jak tuzemské, tak i zahraniční.

Léčení : Nemoci onkologické Nemoci trávicího ústrojí Nemoci z poruch výměny látkové a žlaz s vnitřní sekrecí Nemoci pohybového ústrojí Lázeňská péče:

Přírodní zdroje: Ve společnosti Bohemia-lázně se k léčebným účelům využívají termální minerální prameny a rašelina.

Oblast západních Čech je velmi bohatá na výskyt minerálních pramenů, které jsou výsledkem třetihorní vulkanické činnosti. Na území Karlových Varů vyvěrá přibližně 60 teplých a studených pramenů, přičemž lidé už od pradávna využívali zejména teplá zřídla. Všechny karlovarské prameny vyvěrají ve zlomové linii vřídlovcové desky v údolí řeky Teplé, která jako osa protíná tuto linii. Zlomová linie zahrnuje prostor od parkhotelu Richmond až po Sadovou kolonádu.

Karlovarská voda je přírodní iontový roztok obsahující rozpuštěný oxid uhličitý. Hlavními rozpuštěnými látkami jsou sodík, vápník, draslík, hořčík a dále síran, chlorid a mnoho dalších minerálních látek v malých až stopových množstvích. Celkový obsah minerálních látek je cca 6,4 g/1 l a obsah CO₂ mezi 560 – 980 mg v litru. Karlovarské prameny se chemickým složení liší jen nepatrně, zvláště ve stopových prvcích. Liší se hlavně teplotou a množstvím plynného oxidu uhličitého. Zvláště teplota pramenů má vliv na množství rozpuštěných minerálů.


Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Pohotovostní lékařská služba, Lázeňská péče dorostu, Stálá služba sestry, Lázeňská péče dětí, Pitný režim, Oxygenoterapie, Homeopatie, Muzikoterapie, Terénní kúry, vycházkové trasy, Lékařská kosmetika, Elektroléčba, Magnetoterapie, Dietoterapie, Suchá plynová koupel, Plynové injekce, Parafinoterapie, Rehabilitační plavání, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Peloidní zábaly, Přírodní termální koupel

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření, Vstupní lékařské vyšetření včetně poučení pacienta, EKG, Základní biochemické vyšetření

Přírodní léčivé zdroje: Vody termální, Peloidy

Léčba nemocí indikace: Onkologické, Trávicí ústrojí, Poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, Ženské a gynekologické onemocnění, Obezity a nadváhy

Ostatní druhy léčby: Spánek, Relaxační procházky, Klimatoterapie

Lázeňské pobyty:


Název: Rehabilitační program „zdravý pohyb“


Číslo: 376

Popis: Samoplátecký pobyt – ceny již od 1250,- Czk (50,- EUR) /os./noc

K nejčastějším degenerativním onemocněním pohybového aparátu patří artróza a revmatismus. Léčba těchto nemocí musí být vždy komplexní. Rehabilitační program se zaměřuje na léčbu a zmírnění obtíží pohybového aparátu, především páteře a velkých kloubů (lokty, kyčelní, kolenní klouby).

Pro zachování dostatečného rozsahu pohybu kloubů je důležitý pravidelný pohyb. Se základní sestavou cviků vhodných právě pro vaše onemocnění vám ze začátku pomůže fyzioterapeut. Podle návodu pak budete cvičit nejméně dvakrát denně již sami – vše závisí na vaší kázni a ochotě spolupracovat. Cvičení je nejvhodnější provádět ráno a večer po teplé koupeli. Podstatné je rozhýbat klouby v rozsahu jejich přirozeného pohybu, extrémní bolestivé polohy jsou nežádoucí. Klouby by po správném rozcvičení neměly bolet déle než několik minut.

Program je určen pro soběstačné a samostatně pohyblivé klienty, kteří potřebují individuální přístup.

Doporučená délka pobytu: 14/21/28 dní

Program obsahuje 42/63/84 různých balneologických procedur dle zdravotního stavu klienta.

Indikace:
        polyadikuloneuritis
        polyneuropatie – různé
        degenerativní onemocnění centrální a periferní nervové soustavy
        svalová onemocnění
        pooperační stavy velkých kloubů
        pooperační stavy páteře
        degenerativní onemocnění kloubů
        degenerativní onemocnění páteře
        funkční poruchy pohybového aparátu
        stavy po úrazech kloubů a páteře

    Program léčby:
        vstupní lékařská prohlídka (včetně předepsání léčebného programu a případně pitného režimu)
        základní laboratorní testy, EKG dle potřeby
        kontrolní a výstupní prohlídka u lékaře včetně závěrečné lékařské zprávy
        1 hlavní procedura/den
        2 vedlejší procedury/den (neděle – den klidu)

Počet dnů: 14/21/28

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 19.12od 1250Czk 

Název: Redukční program „Zhubnout a cítit se lépe“


Číslo: 375

Popis: Samoplátecký pobyt – ceny již od 1250,- Czk (50,- EUR) /os./noc

Konzumní způsob života, špatné stravovací návyky a málo pohybu jsou negativními stránkami moderního světa. Redukční kúra je vhodná pro léčení nadváhy, pro lidi se špatnými stravovacími návyky a zdravotními problémy, které jsou výsledkem nadváhy. Klasická lázeňská léčba na základě dlouholetých ověřených postupů a zkušeností dosahuje vynikajících léčebných a preventivních výsledků v léčení žaludečních potíží, jako i trávicího traktu. Program určený k snižování hmotnosti vychází právě z těchto poznatků.

Základem redukčního programu sestaveného naším nutričním terapeutem je dieta č. 8.

Důležitou součástí léčby je fyzická aktivita, a to formou pravidelných procházek do okolních lesů. Doporučujeme plavání, návštěvy fitness centra či cykloturistiku.

Doporučená délka léčebného pobytu: 14/21/28 dní

Program obsahuje 42/63/84 různých balneologických procedur dle zdravotního stavu klienta a 14/21/28x pitnou kúru.

Program léčby:
        vstupní lékařská prohlídka (včetně předepsání léčebného programu, rozepsání dietního plánu a pitného režimu)
        laboratorní testy, EKG dle zdravotního stavu pacienta
        analýza složení těla pomocí přístroje Inbody 220
        kontrolní a výstupní prohlídka u lékaře včetně závěrečné lékařské zprávy
        individuální péče nutričního terapeuta
        1 hlavní procedura/den
        2 vedlejší procedury/den (neděle – den klidu)
        3x denně pitná kúra

    Léčebný program je převážně sestaven z následujících procedur:
        skupinová gymnastika
        skupinová gymnastika v rehabilitačním bazéně s minerální vodou
        Nordic Walking
        volný vstup do fitness centra, volný vstup do bazénu, půjčení jízdního kola zdarma
        fitness, sauna
        lymfodrenáž
        masáže – částečná klasická masáž, reflexní, hydropunkturní, podvodní
        minerální koupele – perličková, uhličitá
        skotské střiky

Počet dnů: 14/21/28

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 19.12od 1250Czk 

Název: Diabetický program


Číslo: 374

Popis: Diabetes mellitus je jedno z nejčastějších onemocnění související s trávicím traktem. Cukrovka představuje poruchu metabolismu cukrů, tuků a bílkovin. Pro diabetes je typická glykémie neboli nadbytek cukru v krvi. Vzniká v důsledku nedostatku hormonu inzulínu, který se za normálních okolností tvoří ve slinivce. Člověk s cukrovkou má tento mechanismus porušený. Značnou měrou k tomu přispívá příliš kalorická strava a nedostatek pohybu, které společně vedou ke vzniku inzulínové rezistence. Cukrovka postihuje i hospodaření s ostatními živinami a ovlivňuje tak celkově přeměnu látek v organismu. Její průběh, a tím i kvalitu života, lze pozitivně ovlivnit pravidelným pobytem v Karlových Varech.

Léčení je založeno především na karlovarské pitné kúře. Součástí léčebného programu je také dietní strava, odvozená od platného dietního systému. Energetická hodnota dietní stravy musí být kontrolována podle potřeb diabetiků. Je nezbytné částečné omezení příjmu tuků, především živočišného původu, aby se předcházelo artróze a s ní spojenými komplikacemi. Omezení příjmu sacharidů a především tuků by mělo být dlouhodobé.

Doporučená délka léčebného pobytu: 14/21/28 dní

Program obsahuje 42/63/84 různých balneologických procedur dle zdravotního stavu klienta a 14/21/28x pitnou kúru.

Program léčby:
        vstupní lékařská prohlídka (včetně předepsání léčebného programu, diety a pitného režimu)
        odborné diabetické laboratorní testy, EKG dle zdravotního stavu pacienta
        kontrolní a výstupní prohlídka u lékaře včetně závěrečné lékařské zprávy
        informace ošetřujícího lékaře o diabetu, individuální konzultace u nutričního terapeuta
        3x denně pitná kúra
        1 hlavní procedura/den
        2 vedlejší procedury/den (neděle – den klidu)

Samoplátecký pobyt – ceny již od 1250,- Czk (50,- EUR)  /os./noc

Počet dnů: 14/21/28

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 19.12od 1250Czk 

Název: Klasický lázeňský léčebný program


Číslo: 373

Popis: Program je zaměřen na léčbu a zmírnění obtíží poruch trávicího traktu. Délka léčby je stanovena na základě empirických znalostí. Hlavní léčebnou terapií je pitná kúra, která představuje pravidelné pití určitého množství minerální vody. Pitnou kúru předepisuje pacientovi lékař při vstupní prohlídce. Určené množství a druh minerální vody závisí na typu onemocnění, tělesné váze a zdravotním stavu pacienta. Pitná kúra probíhá většinou třikrát denně půl hodiny před jídlem. Pití minerální vody má dobrý vliv na trávení a celý organismus. Lékař tedy sestaví individuální léčebný program, který závisí na pacientově zdravotním stavu.

Neoddělitelnou součástí léčby trávicího traktu je také dieta, která zahrnuje makrobiotické zásady. Samozřejmostí je široký výběr z denní nabídky dietních pokrmů.

Doporučená délka léčebného pobytu: 14/21/28 dní

Program obsahuje 42/63/84 různých balneologických procedur dle zdravotního stavu klienta a 14/21/28x pitnou kúru.

Program léčby
- vstupní lékařská prohlídka (včetně předepsání léčebného programu, diety a pitného režimu)
-základní laboratorní testy, EKG dle zdravotního stavu pacienta
- kontrolní a výstupní prohlídka u lékaře včetně závěrečné lékařské zprávy
- 3x denně pitná kúra
- 1 hlavní terapeutická procedura/den
- 2 vedlejší procedury/den (neděle – den klidu)

Samoplátecký pobyt – ceny již od 1250,- Kč /os./noc

Počet dnů: 14/21/28

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 19.12od 1250Czk 

Stravování:


Restaurace popis: Slovan - jídelny/restaurace: Hosté hotelu Slovan mají k dispozici propojené jídelny o celkové kapacitě 130 míst. Každému hostu, který přijíždí na léčení či strávit příjemné chvíle v rámci hotelového pobytu, je první den nástupu určen jídelní stůl, kde se stravuje po celou dobu svého pobytu. K snídani, obědu a večeři jsou připraveny rautové stoly s čerstvou i vařenou zeleninou, širokým výběrem salátů. Jídelní lístek obsahuje výběr ze tří polévek, sedmi hlavních obědových jídel a šesti hlavních jídel na večeře. U cizinců: Na jídelním lístku je nabídka ze tří druhů polévek a šestnácti hlavních jídel. Každý jídelní lístek obsahuje nabídku z masa hovězího, vepřového, kuřecího, jehněčího, ryb, dále pak moučné a bezmasé pokrmy. Kuchaři připravují dietní jídla s přihlédnutím na nejpoužívanější druhy diet, ale samozřejmě lze stravu přizpůsobit i individuálním dietním potřebám pacienta. Velmi oblíbenou se v hotelu Slovan stala restaurace, pivnice "SLOVANSKÝ SKLÍPEK". V bohatém jídelníčku naleznete těstovinové saláty a speciality blízké italské kuchyni, jakož i recepty klasické české. Nezapomínáme ani na lázeňské pacienty, pro které nabízíme dietní pokrmy. Restaurace má 70 míst a je zařízena v selském stylu.

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf, Tělocvična, Fittness, Sauna

Kongresové služby:
Telefon, TV, Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Fotogalerie:


Sanatorium hotel SlovanSanatorium hotel SlovanSanatorium hotel SlovanSanatorium hotel SlovanSanatorium hotel SlovanSanatorium hotel SlovanSanatorium hotel SlovanSanatorium hotel SlovanSanatorium hotel SlovanSanatorium hotel SlovanSanatorium hotel SlovanSanatorium hotel SlovanSanatorium hotel SlovanSanatorium hotel SlovanSanatorium hotel Slovan
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com