Lázně Bělohrad Spa resort Tree of Life Lázně Bělohrad, Lázně Bělohrad Ubytování

Lázně Bělohrad Spa resort Tree of Life česká verze  Lázně Bělohrad Spa resort Tree of Life slovenská verzia  Lázně Bělohrad Spa resort Tree of Life english version  Lázně Bělohrad Spa resort Tree of Life deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Lázně Bělohrad Spa resort Tree of Life
Název: sdílet Lázně Bělohrad Spa resort Tree of Life na Facebooku Lázně Bělohrad Spa resort Tree of Life
Ulice: Lázeňská 531
Město: Lázně Bělohrad
PSČ: 507 81
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký kraj
Stát: Česká republika
GPS: 50°25'43.182"N, 15°35'24.694"
Kapacita: 146
Typ: Lázeňské sanatorium
Počet hvězdiček: 3
Počet podlaží: 5
Nadmořská výška: 291 m n. m.
Cena od: 2200 CZK

ukázat na mapě     E-mail: lazne-belohrad-spa-resort-tree-of-life-lazne-belohrad@penzion-hotel.cz

Popis:


Spa resort Tree of Life Strom života - Lázně Bělohrad...


Vítejte ve Spa resortu Tree of Life**** - Strom Života:
Hotel Tree of Life Lázně Bělohrad a.s. je moderní čtyřhvězdičkový hotel, kde se budete cítit dobře. Poskytuje velkorysé a pohodlné ubytování, kvalitní gastronomii a špičkové služby v oblasti wellness a medical spa.

Je postaven na břehu velkého rybníka se stoletou dubovou alejí. S exteriérem je propojen prosklenými kolonádními chodbami, které do všech prostor přivádějí dostatek světla a současně umožňují vstoupit do hotelových zahrad.


Filozofie lázní: Pro Anenské slatinné lázně je charakteristické, že se snaží vytvářet během lázeňského pobytu všem pacientům a návštěvníkům pocit domova. Základním kamenem této filozofie je naprosto individuální přístup ke každému pacientovi. Je to jeden z důvodů, proč se mnozí pacienti stále vrací. Těmi dalšími důvody je kvalitní péče a léčba, která jim v dalším životě tolik pomáhá. Hosté si vysoce cení přístupu personálu lázní, který svým laskavým a profesionálním chováním vytváří atmosféru klidu, pohody a důvěry. Anenské slatinné lázně jako první lázeňské zařízení v České republice obdržely certifikát osvědčující zavedení systému řízení kvality dle mezinárodních standardů německým certifikačním úřadem ITI TÜV Mnichov.

Spa resort Tree of Life - Strom Života - Indikace: Indikační seznamy prozrazují, co vše se v Anenských slatinných lázních v Lázních Bělohrad léčí. Jednak jde o nemoci především pohybového ústrojí - viz Indikační seznam lázeňské péče pro dospělé (hlavně revmatické choroby, bolesti páteře, Bechtěrevovu chorobu, artrózy, stavy po úrazech a ortopedických operacích, kořenové syndromy při onemocnění páteře a chabé periferní obrny). A jednak se tady specializují zejména na léčbu skolióz a dalších vad a bolestí páteře. Od roku 2008 zde pomáhají s gynekologickými problémy - viz Indikační seznam lázeňské péče pro děti a dorost. Další indikací je léčba deformujících jizev po úrazech a popáleninách. Vedle klasických léčebných pobytů jsou k dispozici také pobyty rekondiční a speciálně zaměřené.

Lázně Bělohrad - Spa resort Tree of Life - Strom Života - Ubytování:

Lázně Bělohrad - Spa resort Tree of Life - Strom Života - Pokoje: Elegantně vybavené pokoje s vlastním balkónem zaručují našim hostům klid a pohodlí. Nabízejí výhled do přírodního parku a jsou prosvětleny jihozápadním sluncem. Nejnáročnější klienti ocení velkorysé a prostorné apartmány.

Lázně Bělohrad - Spa resort Tree of Life - Strom Života - Dvoulůžkový pokoj Deluxe: Ve všech pokojích naleznete dostatek prostoru, pohodlí a soukromí. Zajísté vás potěší i luxusně zařízená koupelna. Atmosféru každého pokoje umocňuje balkón s výhledem do přírodního parku.
Rozloha: 30 m2, Koupelna: vana či sprcha, vysoušeč vlasů, bidet
Vybavení: minibar, klimatizace, trezor, satelitní TV, vysokorychlostní internet


Lázně Bělohrad - Spa resort Tree of Life - Strom Života - Apartmán Exclusive: Apartmány disponují prostorným obývacím pokojem a ložnicí s vlastním balkónem. Součástí apartmánu je čajová kuchyňka a předsíň s velkým úložným prostorem.
Rozloha: 90 m2, Koupelna: vana, sprcha, 2 umyvadla, vysoušeč vlasů, bidet
Vybavení: minibar, klimatizace, trezor, 2x satelitní TV s DVD, internet, čajová kuchyňka, toaletní stolek


Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmánpřistýlkahandicap
67676693

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, klimatizace pokojů, TV, telefon, rádio, kabelová televize, připojeni internetu, sat, minibar, dětská postýlka k dispozici, fén, umyvadlo na pokoji

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, pokojový servis, sekretářské služby, praní a žehlení, klimatizace, směnárna, opatrování dětí, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, úschovna cenných předmětů, hlídané parkoviště, masážní studio, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, holič - kadeřník

Platební karty: American Express, Diners Club, JCB, Maestro, Visa

Počet podlaží: 5

Nadmořská výška: 291 m n. m.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (1 km)

Vlaková zastávka název: (2 km)

Letiště název: (130 km)

Autobusové nádraží název: (1 km)


Vlakové nádraží název: (1 km)

Zastávka tramvaj: (500 m)

Obchod: (100 m)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
3.1-31.3220044007503400 (Apartment 1 osoba/person)6800 (Apartment 2 osoby/person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: * děti ve věku 3 - 12 let mají slevu 50%, Cena ubytování nezahrnuje lázeňský poplatek dle zákonné výše.

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení:

Lázně Bělohrad víkend, víkendové, wellness, senior pobyty pro Vás. Přečtěte si blahodárné účinky slatinných lázní Bělohrad a vyberte si pobytový či wellness balíček a přijeďte k nám. Lázně Bělohrad Tree of Life - léčí slatinou:


Diagnostické procedury:

Lékařská konzultace: Součástí terapeutických pobytů je konzultace s lékařem, který zhodnotí Váš zdravotní stav, upozorní na možnosti léčby a sestaví program procedur. Klient absolvuje vstupní vyšetření, v některém případě i základní biochemické vyšetření a EKG. Konzultace s lékařem probíhá 1x týdně.

Konzultace s nutričním specialistou: Nutriční terapeut s vámi detailně probere vaše stravovací návyky. Vysvětlí vám, jak je možné změnit jídelníček a jak se postarat, aby vám zdravá jídla chutnala. Upraví režim vašeho stravování a probere s vámi možnost doplňků stravy, speciálního prádla a dalších pomůcek. Připraví pro vás osobní doporučení a jídelníček na doma. Po celou dobu pobytu je vaším rádcem a průvodcem.

Vyšetření složení tkání na přístroji InBody: INBODY je sofistikovaný přístroj, který pomůže zjistit složení vašeho těla, co se týče tuku, aktivní tělesné hmoty i celkové tělesné vody. Vyšetření je vhodné pro osoby, které chtějí začít snižovat váhu. Tyto informace jsou nezbytné pro terapeuta, aby mohl ideálně nastavit redukční program a sledovat změny.

Laboratorní vyšetření: Základní spektrum laboratorních vyšetření informuje lékaře o funkci životně důležitých orgánů, jako jsou srdce, ledviny a játra. Zjištěné hodnoty cholesterolu jsou důležité také pro kalkulaci  tělesného tuku v přístroji INBODY.

EKG vyšetření: Elektrokardiograf je přístroj, který zaznamenává elektrickou aktivitu srdečního svalu. Slouží k posouzení, zda je srdeční aktivita normální nebo zda dochází k jejím poruchám. Odhaluje poškození srdečního svalu ve smyslu nedokrvení či arytmií.

Slatinné procedury:

Přírodní slatinný zábal: Na zábal použijeme několikacentimetrovou vrstvu prohřáté slatiny. Materiálem obložíme vybrané partie a zabalíme celé tělo do přikrývky. Teplo naakumulované v hloubce tkání vede k uvolnění svalů a odplavení zánětlivých zplodin, což vede k regeneraci tkání. Zábal uvolní svalové napětí, zmírní bolest a působí protizánětlivě. Používáme jej k terapii artróz, artritid, bolestí páteře a bolestí svalů.

Přírodní slatinný obklad: Plástve jsou tvořeny silnou vrstvou slatiny umístěnou mezi dvě membrány. Membrána, kterou se plástev přikládá na kůži, je propustná a umožní tak přímé působení přírodních látek. Na nepropustnou stranu membrány se přikládá tepelný polštář, který zajistí zahřátí a prokrvení vybraných partií. Slatinný obklad redukuje napětí, bolesti a křeče v oblasti ramenních kloubů, krční i bederní páteře a působí i regeneračně na pokožku.

Rasul - marocká lázeň: Orientální parní lázeň, při které se využívá vlhké teplo spolu s působením speciálního bahna. Kouzelné prostředí originálních lázní vytváří intimní relaxační atmosféru. Před vstupem do lázně obdržíte několik různobarevných kopečků bahna, určených na různé tělesné partie. Prohřátý tělesný povrch potíráte bahnem a jemně masírujete pokožku. Na závěr procedury vás nánosu bahna zbaví jemný deštík. Rasul regeneruje, ošetřuje i léčí. Vzhledem k teplotě do 50 °C jej mohou navštívit i klienti s kardiálními problémy. Velice dobře působí na lupénku a alergická kožní onemocnění.

Koupele:

Regenerační přísadová koupel: Jde o koupel s přísadou účinné látky, která se, díky ideálnímu prokrvení kůže a podkoží v koupeli dobře vstřebává do organismu. Přísady jsou bylinné či minerální substance, které podporují krevní oběh, odstraňují stres a únavu, relaxují a povzbuzují. Při aplikaci teplé koupele dochází zároveň k relaxaci svalstva, zvyšuje se ohebnost kloubů, prohřátí a prokrvení zlepšuje výživu svalů i kloubů.

Annamariánská uhličitá koupel: Velice účinná procedura, jež využívá bublinky CO2, které obalí tělo jemnými perličkami plynu. Po počátečním pocitu chladu navodí perličkový plášť příjemné teplo, způsobené dilatací kožních kapilár. Oxid uhličitý se vstřebává kůží a pomáhá rozšiřovat periferní cévy, čímž zlepšuje hlavně prokrvení končetin a pokožky. Tento efekt přináší nejen snížení krevního tlaku a snazší práci srdce, ale i zlepšení výživy, pružnosti a hydratace pokožky.

Hydromasážní koupel: Koupele provádíme v profesionální speciální vaně opatřené systémem Air Jet, kde tryskami proudí vzduch pod vysokým tlakem a provádí masáž celého těla. Pro koupel používáme několik masážních schémat tak, abychom dosáhli relaxace a uvolnili svalové a psychické napětí. Tyto koupele pozitivně ovlivňují svalovou únavu, bolesti zad a šíje, chronické bolesti po úrazech i ztuhlost svalů způsobenou špatnými pohybovými stereotypy.

Lázeňské služby: Dětská léčebna, Lázně

Procedury léčení: Lázeňská péče dorostu, Stálá služba sestry, Lázeňská péče dětí, Pitný režim, Kryoterapie, Oxygenoterapie, Muzikoterapie, Terénní kúry, vycházkové trasy, Inhalace, Elektroléčba, Magnetoterapie, Suchá plynová koupel, Plynové injekce, Parafinoterapie, Rehabilitační plavání, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Peloidní zábaly, Slatinná koupel, Slatinný zábal

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření, Vstupní lékařské vyšetření včetně poučení pacienta, EKG, Základní biochemické vyšetření

Přírodní léčivé zdroje: Peloidy

Léčba nemocí indikace: Pohybové ústrojí, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice, Kožní nemoci a popáleninové stavy, Nemoci neurologické, Bechtěrevova choroba

Lázeňské pobyty:


Název: TRADIČNÍ LÁZEŇSKÁ KÚRA


Číslo: 019

Popis: 14 -denní cílený a účinný program pod odborným vedením: 14 dní - 6 procedur denně - celkem 84 procedur: Potřebujete opravdu pomoci? Můžeme Vám nabídnout 14-denní cílený a účinný program pod odborným vedením. Pomůžeme Vám zlepšit pohyblivost i výživu svalů, kloubů i páteře, zmírnit chronické bolesti a nastavit správné pohybové stereotypy. Není to konečné řešení, je to jen správný začátek.

POBYT OBSAHUJE POČET
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji 13
Strava - Plná penze formou teplého a studeného bufetu 13
Vstupní konzultace a doporučení 1
Průběžná konzultace 1
Koupele 4
Klasická masáž 3
Hydro - Jet 2
Přírodní rašelinový zábal 3
Přírodní rašelinový obklad (plástve) 5
Parafi nový zábal rukou 3
Individuální cvičení 4
Cvičení v bazénu + hydromasáže 6
Suchý uhličitý zábal 3
Vířivá koupel horních nebo dolních končetin 4
Oxygenoterapie 6
Inhalační terapie 4
Přístrojová regenerace 8
Přístrojová lymfodrenáž - (PNEUVEN) 4
Nácvik severské chůze 1
Relaxace v teplém zábalu 8
Pitná kúra 1

Počet dnů: 14

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.4 - 31.1255425CZK 

Název: ZBAVTE SE BOLESTI ZAD A KLOUBŮ


Číslo: 020

Popis: Efektivní a vyhledávaný 7mi denní regenerační program: 7 dní - 4-5 procedur denně - celkem 32 procedur

Sedíte většinu dne u obrazovky počítače nebo za volantem vozu? Pracujete tak, že jednostranně zatěžujete páteř či klouby? Tento efektivní 7mi denní regenerační program je vyhledáván stomatology, informatiky i manažery. Je staven tak, aby harmonicky sladil přetížený pohybový aparát, zlepšil distribuci kyslíku i prokrvení organismu a ulevil psychickému tlaku.

POBYT OBSAHUJE POČET
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji 6
Strava - Plná penze formou teplého a studeného bufetu 6
Vstupní konzultace a doporučení 1
Koupele (z toho 1x Annamariánská uhličitá koupel) 3
Klasická masáž 2
Hydro - Jet 1
Individuální cvičení 1
Oxygenoterapie 2
Přírodní rašelinový obklad (plástve) 2
Parafi nový zábal rukou 1
Přístrojová regenerace 3
Inhalační terapie 2
Cvičení v bazénu + hydromasáže 2
Suchý uhličitý zábal 2
Relaxace v teplém zábalu 3
Pitná kúra 7
CELKEM PROCEDUR ZA DOBU POBYTU 32

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.4 - 31.1224925CZK 

Název: TVAROVÁNÍ POSTAVY


Číslo: 021

Popis: Zaměřeno na redukci nadváhy, vytvarování postavy a nastavení zdravého životního stylu: 5x 3 dny - přibližně 4 procedury denně - celkem 62 procedur

Potřebujete dosáhnout žádoucích tvarů a dobře si uvědomujete, že to není otázkou několika dnů? Vytvořili jsme program, který je možno rozdělit do několika etap (s největší pravděpodobností víkendů), které si dle našeho doporučení sami načasujete a absolvujete v optimálních intervalech. Program tvoří řada sofi stikovaných procedur vedoucích ke konturaci postavy, vstupní vyšetření a závěrečné doporučení.

POBYT OBSAHUJE POČET
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji 10
Strava - Plná penze formou teplého a studeného bufetu 10
Vstupní konzultace při snižování nadváhy 1
Průběžná konzultace 4
Hydro - Jet 5
Klasická masáž 5
Přírodní rašelinový obklad (plástve) 5
STARVAC - přístrojová modelace problémových partií 5
EXILIS - ultrazvuková liposukce 5
Lymfoven nebo suchý uhličitý zábal 5
Cvičení v bazénu + hydromasáže 10
Individuální cvičení 2
Nácvik severské chůze 5
Pitná kúra 10
CELKEM PROCEDUR ZA DOBU 5TI POBYTŮ 62

Počet dnů: 10

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.4 - 31.1259640Czk 

Název: BOJUJTE S NADVÁHOU


Číslo: 022

Popis: Unikátní program vedoucí k redukci váhy pod odborným vedením: 14 dní - 4-5 procedur denně - celkem 61 procedur

Jste pevně rozhodnuti zhubnout? Po úvodním vyšetření zdravotního stavu, BMI a vyšetření přístrojem Bodystat Vám lékař ponechá či upraví navržený soubor procedur. Program nabízí řadu moderních přístrojových technik, manuální procedury i jídelníček. Je však na Vás, abyste pomocí pevné vůle dokázali změnit nesprávné stereotypy. Jde o unikátní program vedoucí k redukci váhy a minimální délka pobytu je 14 dní.

POBYT OBSAHUJE POČET
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji 13
Strava - Plná penze formou teplého a studeného bufetu 13
Vstupní konzultace při snižování nadváhy 1
STARVAC - přístrojová modelace problémových partií 3
EXILIS - ultrazvuková liposukce 3
Koupele 4
Klasická masáž 2
Přírodní rašelinový zábal 2
Cvičení v bazénu + hydromasáže 6
Hydro - Jet 2
Lymfoven nebo suchý uhličitý zábal 4
Přístrojová regenerace 4
Relaxace v teplém zábalu 4
Severská chůze 6
Nácvik severské chůze 6
Pitná kúra 14
CELKEM PROCEDUR ZA DOBU POBYTU 6

Počet dnů: 14

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.4 - 31.1255925Czk 

Název: SAMA DOMA


Číslo: 023

Popis: 5-denní program pro maminky s dětmi od 2 let: 5 dní - 4 procedury denně - celkem 19 procedur

Toužíte po odpočinku a péči, ale nechcete či nemůžete ponechat svou ratolest doma. Nabízíme Vám program, kde lze zvládnout obojí. 5-ti denní relax pro maminky s dětmi od 2 let. V balíčku procedur najdete pěstící procedury, procedury konturující tělo ale i procedury redukující strie a zlepšující výživu unavené pokožky. Odpočinek pro maminky, hlídání, jídelníček i program pro děti. Cena je za pokoj pro matku i dítě, strava pro matku i dítě včetně svačinek a bylinných čajů pro dítě.

POBYT OBSAHUJE POČET
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji 4
Strava - Plná penze formou teplého a studeného bufetu 4
Kosmetické ošetření s masáží obličeje - BABOR 1
Koupel hydromasážní 1
Klasická masáž 1
Tělová aromamasáž 1
STARVAC - přístrojová modelace problémových partií 1
Přírodní rašelinový obklad (plástve) 2
Rassulbad 1
Oxygenoterapie 2
Relaxace v teplém zábalu 4
Pitná kúra 5
CELKEM PROCEDUR ZA DOBU POBYTU 19

Počet dnů: 5

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.4 - 31.1221525Czk 

Název: PRETTY WOMAN


Číslo: 024

Popis: Velká paleta kouzelných procedur pro krásu celého těla: 7 dní - přibližně 3 procedury denně - celkem 22 procedur

Nabízíme velkou paletu kouzelných procedur pro krásu celého těla. Najdete v ní harmonické ošetření obličeje, spektrum účinných celotělových ošetření, regeneraci rukou i nohou a exotický Rassoulbad. Každý kousek vašeho těla dostane zaslouženou péči.

POBYT OBSAHUJE POČET
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji 6
Strava - Plná penze formou teplého a studeného bufetu 6
Kosmetické ošetření s masáží obličeje - BABOR 1
Mikro Meso Therapy - KLAPP 1
Tělová aromamasáž 1
SCEN TAO - ošetření těla masáž horkými kameny - BABOR 1
STARVAC - přístrojová modelace problémových partií 1
SOFT PACK + liftingový tělový zábal 1
Rassulbad 1
Hedvábné ruce / nohy - ošetření s masáží - BABOR 1
Manikúra De Lux / Pedikúra De Lux 1
Oxygenoterapie 2
Relaxace v teplém zábalu 4
Pitná kúra 7
CELKEM PROCEDUR ZA DOBU POBYTU 22

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.4 - 31.1223660Czk 

Název: LUXUSNÍ DÁREK PRO MUŽE


Číslo: 025

Popis: Dopřejte si víkendovou pohodu a luxus osobní péče: 3 dny - 4 procedury denně - celkem 12 procedur

Nabízíme Vám příjemný resort a luxus osobní péče. Pokud se rozhodnete na několik dní „vypnout“, pak relaxace, kombinace zajímavého jídelníčku a dobrého vína či doutníku v Gentleman´s club bude tou správnou volbou. Dopřejte si víkendovou pohodu a luxus osobní péče.

POBYT OBSAHUJE POČET
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji 2
Strava - Plná penze formou teplého a studeného bufetu 2
Koupel hydromasážní 1
Hydro - Jet 1
Regenerační přísadová koupel 1
Klasická masáž (celková) 1
Tělová aromamasáž 1
Rassulbad 1
Oxygenoterapie 1
Relaxace v teplém zábalu 2
Pitná kúra 3
CELKEM PROCEDUR ZA DOBU POBYTU 12

Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 31.129500Czk 

Název: LUXUSNÍ DÁREK PRO ŽENY


Číslo: 026

Popis: Víkend, o kterém víte, že jej potřebujete: 3 dny - 4 procedury denně - celkem 12 procedur: Máte představu, co všechno je třeba podstoupit, abyste měla pocit, že se cítíte skvěle? My ano! Kombinace pěstících procedur zahrnuje celé spektrum péče o vaše tělo v nádherném prostředí resortu Tree of Life. Užijte si ji.

POBYT OBSAHUJE POČET
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji 2
Strava - Plná penze formou teplého a studeného bufetu 2
Kosmetické ošetření s masáží obličeje - BABOR 1
Tělová aromamasáž 1
Masáž zlatým pudrem - KLAPP 1
SOFT PACK + liftingový tělový zábal 1
Rassulbad 1
Oxygenoterapie 1
Relaxace v teplém zábalu 3
Pitná kúra 3
CELKEM PROCEDUR ZA DOBU POBYTU 12

Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.4 - 31.1210070Czk 

Název: ZAPOMEŇTE NA CELULITIDU


Číslo: 027

Popis: Pokud chcete zvítězit nad celulitidou, nešetřete se a zvolte náš opravdu účinný program! 7 dní - 3-4 procedury denně - celkem 23 procedur. Pokud chcete zvítězit nad celulitidou, nešetřte se a zvolte náš opravdu účinný program! Kombinací vhodně zvolených procedur, pohybu i jídelníčku dokážete tělu nastavit ten správný směr. Cílené masáže či lymfodrenáž, hyperemizující procedury a slatina dokážou zázraky.

POBYT OBSAHUJE POČET
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji 6
Strava - Plná penze formou teplého a studeného bufetu 6
STARVAC - přístrojová modelace problémových partií 2
EXILIS - ultrazvuková liposukce 1
Koupele ( 1x hydromasážní, 1x Annamariánská uhličitá ) 2
Klasická masáž 1
Přírodní rašelinový zábal 1
SOFT PACK + liftingový tělový zábal 1
Cvičení v bazénu + hydromasáže 3
Hydro - Jet 1
Lymfoven nebo suchý uhličitý zábal 2
Relaxace v teplém zábalu 2
Pitná kúra 7
CELKEM PROCEDUR ZA DOBU POBYTU 23

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.4 - 31.1224450Czk 

Název: Romantická noc


Číslo: 028

Popis: 1x ubytování s plnou penzí, BONUS: oběd navíc
ROMANTICKÉ BALÍČKY DÁLE OBSAHUJÍ: Romantickou večeři za doprovodu klavíru, Volný vstup do bazénu a Exotic Spa (Laconium, bylinná a solná parní komora, whirpool) • Láhev sektu na pokoji

Počet dnů: 1

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
30.4 - 1.52500CZK 

Název: Luxusní víkend


Číslo: 030

Popis: 2x ubytování s plnou penzí, prvomájová snídaně na pokoj, BONUS: oběd navíc, ♀ masáž horkými, kameny, koupel, Rassulbad, ♂ celotělová masáž klasická, koupel, Rassulbad
ROMANTICKÉ BALÍČKY DÁLE OBSAHUJÍ: Romantickou večeři za doprovodu klavíru, Volný vstup do bazénu a Exotic Spa (Laconium, bylinná a solná parní komora, whirpool) • Láhev sektu na pokoji

Počet dnů: 2

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
30.4 - 2.54750CZK 

Název: Romantický víkend


Číslo: 029

Popis: 2x ubytování s plnou penzí, prvomájová snídaně na pokoj, částečná masáž klasická, koupel
Rassulbad
ROMANTICKÉ BALÍČKY DÁLE OBSAHUJÍ: Romantickou večeři za doprovodu klavíru, Volný vstup do bazénu a Exotic Spa (Laconium, bylinná a solná parní komora, whirpool) • Láhev sektu na pokoj

Počet dnů: 2

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
30.4 - 2.54000CZK 

Stravování:


Restaurace popis: Restaurant Romantica: nabízí atmosféru pohádek Tisíce a jedné noci. Restaurant však nenabízí pouze atmosféru, ale i speciální tří, čtyř a nebo pětichodové menu připravené naším šéfkuchařem. Nejen v restaurantu Romantica si můžete vybrat z bohaté nabídky vín a šampaňských. Navštívit nás můžete ve všední dny vždy mezi 18:00 a 24:00 nebo o víkendu již od 11:00. Prostory restaurace se často využívají pro organizaci soukromích akcí.

Restaurant Vernissage: nabízí našim hostům snídaně, obědy a večeře převážně formou studených a teplých bufetů. Pestrý výběr mezinárodních jídel je střídán nabídkou národních kuchyní podle typu klientely. V nabídce je i kompletní dietní menu pro klienty s programem redukce nadváhy a strava pro malé hosty, kteří přijeli se svými rodiči. V letních měsících je možné stolovat i na terase restaurantu.

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf, Půjčovna kol, Fittness, Tenisová hala, Tenisové kurty, Bazén krytý, Bazén krytý vyhřívaný, Sauna, Plážový volejbal, Billiard, Běžkařské trasy, Cyklotrasy, Whirpool

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Telefon, Pódium, Fax, TV, Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Dataprojektor, Předváděcí molo, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Zpětný projektor, DVD přehrávač, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Bezdrátové mikrofony

Konference Lázně Bělohrad Treeof Life hotel: Nabízíme vám elegantní a důstojné prostory pro uspořádání velkých společenských akcí. Hotel Tree of Life je všestranně vybaven a členěn tak, aby umožnil konání romantických svateb, odborných konferencí, firemních i rodinných oslav či teambuildingových aktivit.

Prostory: Pro konference, společenské události a firemní akce či jednání nabízíme prostory o kapacitách od 12 do 180 osob. Všechny místnosti vybavíme potřebnou technikou a zařídíme catering dle vašeho přání.

Catering: Pro vaši společenskou akci připravíme občerstvení a zařídíme prostory podle vašich požadavků. Poskytneme vám potřebnou techniku a zařídíme doprovodný program. Od coffee breaku až po banket.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 100)

salónek č. 1 (počet míst 18)

Fotogalerie:


Lázně Bělohrad Spa resort Tree of LifeLázně Bělohrad Spa resort Tree of LifeLázně Bělohrad Spa resort Tree of LifeLázně Bělohrad Spa resort Tree of LifeLázně Bělohrad Spa resort Tree of LifeLázně Bělohrad Spa resort Tree of LifeLázně Bělohrad Spa resort Tree of LifeLázně Bělohrad Spa resort Tree of LifeLázně Bělohrad Spa resort Tree of LifeLázně Bělohrad Spa resort Tree of LifeLázně Bělohrad Spa resort Tree of LifeLázně Bělohrad Spa resort Tree of LifeLázně Bělohrad Spa resort Tree of LifeLázně Bělohrad Spa resort Tree of LifeLázně Bělohrad Spa resort Tree of Life
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com