Hotel Královská Vila Karlovy Vary, Karlovy Vary Ubytování

Hotel Královská Vila česká verze  Hotel Královská Vila slovenská verzia  Hotel Královská Vila english version  Hotel Královská Vila deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Hotel Královská Vila
Název: sdílet Hotel Královská Vila na Facebooku Hotel Královská Vila
Ulice: Zámecký vrch 34
Město: Karlovy Vary
PSČ: 360 01
Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský kraj
Hory / Region: Západočeské Lázně
Rekreační středisko: Lázně Karlovy Vary
Stát: Česká republika
Kapacita: 60
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 4
Počet podlaží: 4
Cena od:

ukázat na mapě     E-mail: hotel-kralovska-vila-karlovy-vary@penzion-hotel.cz

Popis:


*** Hotel Hotel Královská Vila ubytování Lázně Karlovy Vary. *** Hotel Hotel Královská Vila ubytování Lázně Karlovy Vary. Hotel Královská Vila ubytování Lázně Karlovy Vary:


Nejstarším objektem karlovarského Westendu je neorenesanční Královská vila, postavená roku 1872. Nabízí komfortní ubytování v 33 jedno- a dvoulůžkových pokojích i apartmá, dále pak kompletní lázeňské služby. Stejně jako ostatní domy je i tato vila propojena koridory s dalšími objekty, společenskými a lázeňskými prostory.

Vybavení hotelu: Královská vila disponuje výtahem, balneoprovozem a ordinací lékaře.

Balneoprovoz: Klasické a reflexní masáže, koupele ve vřídelní vodě (perličkové a uhličité), hydroxeur, elektroterapie, magnetoterapie, pneumopunktura, přístrojová lymfodrenáž, inhalace a hydrojet.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
61314

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, telefon, připojeni internetu, sat, minibar, dětská postýlka k dispozici, fén

Základní informace: výtah, praní a žehlení, směnárna, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, parkovací plocha v areálu, masážní studio, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Počet podlaží: 4

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Stravování:

Služby:RESTAURACE A STRAVOVÁNÍ: Nedílnou součástí lázeňské léčby je správné stravování a dietní režim pacientů. Ten stanovuje lékař na základě lázeňského dietního systému. Na výběr vhodných jídel dohlíží dietní sestra, která je pacientům denně k dispozici a mohou s ní konzultovat vše potřebné.

Kuchyně nabízí celou řadu pokrmů se základními i speciálními dietami. V komfortně zařízené restauraci se podávají snídaně formou rautových stolů, obědy a večeře pak formou nabídkových stolů, kdy si teplé pokrmy hosté objednávají přímo ze speciálních jídelních lístků. Pro dodržení celodenního pitného režimu jsou k dispozici různé druhy vod, džusů a čajů.

Pokud k chutnému pokrmu preferujete sklenku dobrého vína, můžete si vybrat z široké nabídky nejkvalitnějších tuzemských i zahraničních vín.Konferenční kapacity:

Fotogalerie:


Hotel Královská VilaHotel Královská VilaHotel Královská VilaHotel Královská VilaHotel Královská VilaHotel Královská VilaHotel Královská VilaHotel Královská VilaHotel Královská VilaHotel Královská VilaHotel Královská VilaHotel Královská VilaHotel Královská VilaHotel Královská VilaHotel Královská VilaHotel Královská Vila
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com