Hotel Dům U Tří čápů Praha 1, Praha 1 Ubytování

Hotel Dům U Tří čápů česká verze  Hotel Dům U Tří čápů slovenská verzia  Hotel Dům U Tří čápů english version  Hotel Dům U Tří čápů deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Hotel Dům U Tří čápů
Název: sdílet Hotel Dům U Tří čápů na Facebooku Hotel Dům U Tří čápů
Ulice: Valdštejnské náměstí 8
Město: Praha 1
PSČ: 118 00
Okres: Praha 1
Kraj: Praha
Hory / Region: Praha
Stát: Česká republika
Kapacita: 38
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 5
Počet podlaží: 3
Cena od: 150 EUR

ukázat na mapě     E-mail: hotel-dum-u-tri-capu-praha-1@penzion-hotel.cz

Popis:


Hotel U Tří Čápů - Hotel three storks - Praha Malá strana - Valdštejnské náměstí...


Luxusní 5 hvězdičkový boutique hotel U Tří Čápů
situovaný v kouzelném, klidném prostředí Malé Strany pod majestátním Pražským Hradem, v blízkosti turisticky atraktivních a vyhledávaných pamětihodností a vyhlášených restaurací.

Dovolujeme si Vám nabídnout výjimečné a originální prostředí hotelu U Tří Čápů navržené architektonickým studiem AI DESIGN ve spolupráci s ateliérem Eva Jiřičná Architects v Londýně, které je citlivě zasazeno do prostor historického domu U Tří čápů a vytváří dokonalou harmonii dochovaného renesančního interiéru s nejmodernějším designem. První zmínky o historii samotného domu, jemuž se také přezdívá Altmannovský dům či Dům U Tří králů, spadají do 14. století, kdy se na tomto místě nacházel první svatotomášský klášterní pivovar založený řádem augustiniánů. Do současnosti se z tohoto období dochoval pouze velký gotický sklep. V první polovině 17. století byl dům renesančně přestavěn a v této době vzniklo i pojmenování domu U Tří čápů a domovní znamení s reliéfem tří čápů.

Současný vzhled fasády domu pochází z klasicistní přestavby z roku 1794 a 1820, kdy spojení se třemi sousedními budovami dalo vzniknout stávající podobě celého domu. Z této doby se zachovala fasáda s domovním znamením s kamennou deskou a domovní portál.

Hotel U Tří Čápů - ubytování:
Pokoje jsou zařízené s vysokým komfortem v topmoderním designu a jsou citlivě zasazeny do prostředí historického domu U Tří čápů. Hotel nabízí ubytování v 10 dvoulůžkových pokojích De Luxe, 8 dvoulůžkových pokojích standard a 2 jednolůžkových pokojích. Nízký počet pokojů zaručuje intimitu a útulnost prostředí malého hotelu, zároveň však splňuje i nároky na kvalitu a servis 5 hvězdičkového standardu světové úrovně.

Renesanční a barokní přestavbu celého domu připomínají dochované dřevěné malované stropy. Z pokojů se hostům otevírá překrásný výhled na panorama Pražského Hradu a malostranských domů. Útulnost interiéru je podtržena originály grafických listů Adolfa Borna.

Všechny pokoje hotelu U Tří Čápů jsou včetně luxusního příslušenství, které je originálně zakomponované do prostoru, moderní koupelny jsou vybavené sprchou či vanou. Hosté mají v pokojích k dispozici individuálně nastavitelnou klimatizaci, minibar, digitální safe a telefon s přímou volbou. Pro zpříjemnění pobytu jsou zde instalovány LCD televizory se satelitním příjmem a DVD přehrávače s širokou nabídkou titulů.

Typy pokojů