Horský Hotel Jelenovská Valašské Klobouky, Valašské Klobouky Ubytování

Horský Hotel Jelenovská česká verze  Horský Hotel Jelenovská slovenská verzia  Horský Hotel Jelenovská english version  Horský Hotel Jelenovská deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Horský Hotel Jelenovská
Název: sdílet Horský Hotel Jelenovská na Facebooku Horský Hotel Jelenovská
Ulice: Jelenovská 099
Město: Valašské Klobouky
PSČ: 766 01
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský kraj
Hory / Region: Bílé Karpaty - Slovácko
Stát: Česká republika
Kapacita: 160
Typ: Horský hotel
Počet hvězdiček: 3
Počet podlaží: 4
Nadmořská výška: 640
Cena od: 570 CZK

ukázat na mapě     E-mail: horsky-hotel-jelenovska-valasske-klobouky@penzion-hotel.cz

Popis:


Horský Hotel Jelenovská - Valašské Klobouky - Beskydy ubytovaní v hotelu Jelenovská, ubytování v Beskydech, ubytování v Beskydech v hotelu Jelenovská:


Horský Hotel Jelenovská - popis: svou kapacitou ubytování (150 lůžek), svým dokonalým zázemím (venkovní a vnitřní bazén, kuželna s dvěma dráhami, posilovna, 2 tělocvičny, 2 sportovní hřiště, kulečník), rekondičním a rehabilitačním střediskem (masáže, perličkové vany, skotský střik, parafínové zábaly, sauna, posilovna pro rekondiční cvičení) a nádherným okolím uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Je rovněž ideálním místem pro různé firemní akce, společenské večery, oslavy, setkání a podobně. K tomu slouží dva salonky pro 30 a 65 osob + další prostory, jako je kavárna, jídelna atd.


Horský Hotel Jelenovská - ubytování: Kapacita hotelu je 150 převážně dvoulůžkových pokojů s malým vyhlídkovým balkonem. Část pokojů je řešena dvouložnicově se čtyřmi lůžky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC), barevnou televizi a dostatek úložného prostoru v nábytkových stěnách. Pro méně náročné klienty je připraveno turistické ubytování v areálu chatové oblasti "Jelenka", která se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Všechny chaty jsou elektricky vytápěny a mají svoje vlastní sociální zařízení (sprchový kout a WC).


Chata Spartak: Pro skupinky osob je možné využít nově zrekonstruovaný stylový objekt Spartak (společenská místnost s krbem a BTv, venkovní terasa s grillem, 1x apartmá pro 4 osoby, 2x 2L pokoj se sociálním zařízením a 1x 1L pokoj se sociálním zařízením, parkování přímo před objektem, vzdálenost od hotelu je 150m).


Chata Smolina: Pro méně náročnou skupinku osob slouží objekt Smolina (společenská místnost s krbem, 1x 3L pokoj, 1x 4L pokoj, 1x 2L pokoj, společné sociální zařízení, objekt je umístěn v lese asi 300m od hotelu.


Chaty Jelenka: Pro nenáročné klienty je připraveno turistické ubytování v areálu chatové osady Jelenka, která se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Všechny chaty jsou elektricky vytápěny a mají svoje sociální zařízení(sprchový kout a WC).


Horský Hotel Jelenovská SLUŽBY
: Hotel je mimo jiné vybaven střediskem pro rekondici a rehabilitaci. V naší nabídce najdete: masáže, skotský střik, parafínový zábal, perličkové vany, posilovna pro kondiční cvičení, sauna, krytý bazén. V areálu hotelu se dále nacházejí 2 sportovní hřiště, dvoudráhová kuželna, stolní tenis, kulečník a dětské hřiště.

Hotel Jelenovská - pobyty dětí:
Areál hotelu "jelenovská " je svým dokonalým zázemím, příznivými klimatickými podmínkami a ubytovací kapacitou vhodný pro pobyty dětí (lyžařské kursy, ozdravné pobyty, školy v přírodě, školní výlety a různá sportovní soustředění). Ubytování je zajištěno buď přímo v hotelu nebo v chatové osadě "Jelenka" (kapacita 70 lůžek), která je od hotelu vzdálena asi 100m. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci.

Lyžujeme - lyžařský vlek POMA - 400 m - v zimě u hotelu v provozu.


Typy pokojů
2 lůžkový4 lůžkovýapartmánhandicap
701021

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, kabelová televize, připojeni internetu, video, dětská postýlka k dispozici

Základní informace: opatrování dětí, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, hlídané parkoviště, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Počet podlaží: 4

Nadmořská výška: 640

Dostupnost střediska:


Vlaková zastávka název: Horní Lideč (10 km)

Autobusové nádraží název: Valašské Klobouky (5 km)


Obchod: (1,5 km)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
2.1-15.3630
15.3-27.6640
27.6-12.9730
12.9-28.11640
26.12-2.1870
2.1-28.11450 - Chaty Jelenka

2.1-29.112280 (Chata Smolina - 4 osoby/person)2750 (5 osob/person)3180 (5 osob/person)3570 (7 osob/person)3920 (8 osob/person)4230 (9 osob/person)

Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují polopenzi, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: cena: děti do 12 let - 400,-Czk, dospělý přistýlka - 450,-Czk, dítě přistýlka - 350,-Czk Nabízíme týdenní pobyty pro školy: mateřská škola - 250,-Czk / den, zákl. škola 1-5 tř. - 270,-Czk, 6-9 tř. - 280-300,-Czk, střední školy - 300-330,-Czk Cena obsahuje: ubytování, plnou penzi, pitný režim, u mateř. škol a 1-4 tříd ZŠ dopolední a odpolední svačinku, využití krytého a venkovního bazénu, tělocvičny a ost. sportovišť

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Jelenovská - restaurace - GASTRONOMIE: V příjemném prostředí restaurace a v přilehlém salonku je připraveno 160 míst pro pořádání svatebních a rodinných oslav, firemních večírků a rautů. Bohatá snídaně formou bufetu společně s příjemným posezením v naší restauraci s výhledem na okolí vám zpříjemní začátek vašeho dne. V rámci plné penze máte možnost si vybrat oběd výběrem ze 3 jídel formou tříchodového menu, vedle toho vám nabízíme velké množství jídel domácí a zahraničí kuchyně včetně krajových specialit výběrem z jídelního lístku.

Večeře je podávána formou teplého obslužného bufetu, kde si můžete libovolně vybrat ze 4 až 5 druhů jídel včetně salátového baru. V hotelové restauraci a kavárně najdete v naší vinotéce více než 20 druhů kvalitních moravských vín z vinařství "Zaječí".

Týdenní pobyty jsou obohaceny tanečními večery s živou hudbou. V letních měsících je v provozu letní terasa s kapacitou 60 míst, doplněná večerní grillpárty - ochutnávka grilovaných specialit na rožni.

Pro nejmenší hosty je k dispozici dětský koutek, dětské hřiště, v hlavní letní a zimní sezoně se o děti stará náš kulturní referent, který má pro děti připraven bohatý program. Na základě Vašich požadavků zajistíme živou hudbu, cimbálovou muziku,degustaci vín, svatební hostinya podobně.

Restaurace: (počet míst 160)

Služby:Sportovní možnosti:
Stolní tenis, Půjčovna kol, Tělocvična, Fittness, Jízda na koni , Hotelový lyžařský vlek, Bazén krytý, Bazén krytý vyhřívaný, Sauna, Kuželky, Volejbalové hřiště, Fotbalové hřiště, Cyklotrasy
Hotel Jelenovská - je mimo jiné vybaven střediskem pro rekondici a rehabilitaci. V nabídce najdete masáže, skotský střik, parafínový zábal, perličkové vany, posilovnu pro kondiční cvičení, saunu, krytý bazén.

V areálu hotelu se dále nacházejí dvě sportovní hřiště, dvou dráhová kuželna, stolní tenis, kulečník. Pro hotelové hosty pořádáme na základě nabídky a poptávky fakultativní zájezdy autobusempro 25 nebo 40 osob.

Pro skupinové akce (firemní školení,sportovní soustředění a pod. ) organizujeme na přání zákazníka různé "teambuildingové discipliny" jízda na čytřkolkách pro dospělé a děti různých věkových kategorii, paintball, házení obřích šipek, střelba z luků a kuší, střelba z "Indiánských foukaček", jízda na koni

Kongresové služby:
Dataprojektor, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Zabudované promítací plátno, DVD přehrávač, Promítací plátno, Květinová výzdoba

Hotel Jelenovská - školení a konference: KONFERENČNÍ NABÍDKA: Areál hotelu Jelenovská je ideálním místem pro pořádání různých firemních a společenských akcí večírků, setkání, rautů, banketů, svateb, promocí apod.. K dispozici jsou dva salonky pro 30 a 65 osob, dále prostory snack baru pro 60 osob a také samostatná budouva s kapacitou 80 osob, která se nachází v chatové osadě "Jelenka". Služby jsou připravovány zákazníkovi přímo na míru dle jeho konkrétních požadavků a možností.


Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 160)

salónek č. 1 (počet míst 40)

salónek č. 2 (počet míst 60)

salónek č. 3 (počet míst 40)

zasedací místnost č. 1 Jelenka (počet míst 80)

Fotogalerie:


Horský Hotel JelenovskáHorský Hotel JelenovskáHorský Hotel JelenovskáHorský Hotel JelenovskáHorský Hotel JelenovskáHorský Hotel JelenovskáHorský Hotel JelenovskáHorský Hotel JelenovskáHorský Hotel JelenovskáHorský Hotel JelenovskáHorský Hotel JelenovskáHorský Hotel JelenovskáHorský Hotel JelenovskáHorský Hotel JelenovskáHorský Hotel Jelenovská
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com